Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyet meg lehet bocsátani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet meg lehet bocsátani, vagy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Elvesztettem valakit még régebben, és akkor történt ez az eset. Akit elveszítettem ő egy nagyon jó és közeli barátnőm volt, nagyon zűrös volt az élete (egyik exe 18 volt, kényszerítette abortuszra, megverte, bántotta, sokan bántották(nem találta a helyét a világban)) ezért véget vetett az életének a saját kezével. A történteket még mindig képtelen vagyok feldolgozni.

Amikor elmondtam a páromnak, akkor ő erre azt mondta, hogy megérdemelte a sorsát, amikor ezt mondta nagyon magharagudtam rá, de csak kibékültünk, bár engem a mai napig nem hagy ez nyugodni. Most megint előjött a napokban ez a dolog (a véleménye ugyanaz) és minden pillanatban ezen őrlődöm, hogyan mondhat valaki ilyet...

Egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni.

Most bennem van a hiba és én vagyok túl gyenge, vagy ez tényleg nincsen így rendben?



2015. márc. 10. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátod azt hiszi kemény
2015. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
érzéketlen tuskó a barátod
2015. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

úgy van, megérdemelte...

ilyen az élet, kiszelektálja az életre alkalmatlan egyedeket, ő gyenge volt...

én is kifogom nyírni magam, és én is megfogom érdemelni...

és a barátnőd is megérdemelte.

2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a barátodat, nem védem. De egyvalamiben egyet kell értsek a nézőpontjával. Az élet azért gördít eléd különböző akadályokat, kihívásokat, problémákat, hogy legyőzd őket s erősebbé tegyen. Az öngyilkos ember, egy gyáva ember, aki inkább megfutamodik a problémák elől, mintsem szembenézvén azzal megoldja őket. Fogalmazhatunk úgy is, ez a természetes szelektálódás. Az erős túlél, a gyenge megerősödik, vagy meghal.
2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő azért mondja, hogy megérdemelte a sorsát, mert volt egy abortusza, bár kényszírtették rá, de attól függetlenül, ő elítéli az ilyet és ezért mondja, hogy megérdemelte a sorsát. Ez nekem leírhatatlanul fáj.
2015. márc. 10. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemelte meg azért a halált. szakíts vele.
2015. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba és tűnés! Szakíts !
2015. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy ezt gondolja, bár túl nagy empatikusságra nem vall.


Viszont az, hogy a (kéretlen) véleményét ilyen könyörtelen módon tudta tálalni, az már baj. Neked megértésre és meghallgatásra lenne szükséged, amivel neki tisztában kéne lennie, ha szocializálódott és nem te vagy az első ember, akivel valaha találkozott.


Ha másban is ennyire könyörtelen és nem megértő, akkor én lehet, nem tudnám magamat túltenni ezen. De igazából, ha belegondolok, hogy életed egyik legnagyobb tragédiájához és bánatához így áll hozzá, akkor ...


Én nem mondhatom meg, hogy mit tegyél, de mellette ez a sebed nem fog begyógyulni, az biztos. Értem én, hogy ő nem a pszichológusod, de az nem jelenti azt, hogy ne lehetne tisztelettudó veled és az elhunyt barátoddal.

2015. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mifelénk az ilyen embert úgy hívják bunkó.
2022. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!