Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak a barátommal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, mert nem eszi meg a kenyérhéjat?

Figyelt kérdés
Ő így nőtt fel, hogy mindig levágták neki és a mai napig sem eszi meg, én meg nem bírom nézni, hogy kidobálja az ételt állandóan, miközben csomóan meg éheznek. Szeretem, de ez nagyon felidegesít mindig. :S

2015. márc. 6. 12:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Edd meg te.
2015. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Hát de csak úgy magában?
2015. márc. 6. 12:52
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten neeeXDDDDDDDDDDDDD
2015. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy kitaláltad a kérdést. Ha igaz lenne találtál volna már rá megoldást.

Vajat kenni rá esetleg hm??? Vagy lekvár??

2015. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
74%
Istenem ha csak ennyi probléma lenne , a kapcsolatban szerintem tökéletes lenne. Fogd meg azt a kenyér héjat , és edd meg te vagy add az állatoknak.
2015. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nem csak kitaláltam de a kenyérhéjat a kenyérrel együtt szokás megenni, te talán meghámozod az almát is aztán megeszed külön a húsát és külön a héját?? Meg én megeszem az én részemet a kenyérből, akkor egyek hozzá pluszban egy egész kenyérhéjat? Az már úgy sok lenne, nem szeretem teleenni magamat.

Vagy akkor már én ne is egyek kenyeret, mi, csak egyem meg a kenyérhéjat amit ő meghagy, pfff...

2015. márc. 6. 12:58
 7/35 anonim ***** válasza:
70%
Vegyél neki inkább zsömlét!
2015. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
Készíts belőle zsemlemorzsát, ahogy nagy déd és ükanyáink tették, add valakinek aki igazán szegény, vagy aki galambokat etet vele, esetleg horgásznak kenyérgyurmának és most még meg sem erőltettem vele az agyamat... úgyhogy nem értem mi a kérdés...
2015. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Add oda az állatnak ha van, tökéletesen megfelel neki ha teszel rá valami egyszer kajamaradékot.
2015. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A galamboknak és az állatoknak szerintem jut elég kaja enélkül is, és attól még a barátom nem fogja megérteni, hogy pazarolni rossz és meg kell enni mindent amit elé tesznek!
2015. márc. 6. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!