Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom már 1 hónapja. Azóta néhányszor váltottunk szót, annyit például hogy nem haragszunk. Haragudnunk kellene egymásra?

Figyelt kérdés
Azért szakított velem, mert tudja, hogy nem fog tudni velem annyit foglakozni egyetem mellett, meg rengeteg tennivalója van.És majd megértem, hogy ez így nekem jó lesz. Egyszer megértem és nem fogom rá haragudni. Kikapcsolta számomra a chatet, tehát úgy látom őt mintha mindig egy perce lett volna aktív. Ugyani rengeteget leveleztünk, mert nem tudtunk minden nap találkozni. Aztán volt, hogy bekapcsolta akkor zölden világított, majd másnapra megint kikapcsolta. Ennyire utál és nem akar engem még látni sem, vagy nem tudom miért teszi. Engem nem zavar, hogy látom őt. Sőt jobb is, hogy látom. Ennyire ki akar törölni az életéből, pedig megbeszéltük, hogy nem leszünk rosszban.

2015. márc. 17. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, most mi a kérdésed. Ha viszonylag békében és indokkal szakítottatok, nem értem, miért kéne haragudni egymásra. Értelmes emberek vagytok. A chates dolgot pedig lehet, hogy azért csinálja, mert elege van abból, hogy folyton irogatsz neki és nem vagy képes leszállni róla.

Egyetemre megy, szeretnek új életet kezdeni, te meg mindig visszarángatod. Hagyd békén, ne írj neki, keress más barátot.

2015. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szakitott velem a barát barátnöm! A jobbomat nyujtottam, hogy ember modjára viselkedjünk. Nem értette a "Varázslókány?" irásomat!

Ha igaz volt, nem hazugságon alapult a kapcsolatotok, nem lesz gond!

2015. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!