Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma beszéltem a lánnyal aki...

Ma beszéltem a lánnyal aki tetszik és szinte váltottunk pár szót és annyi volt mit csináljak hogy oda figyeljen rám?

Figyelt kérdés
oda mentem hozzá beszéltünk de olyan volt mintha nem is érdekelném.kérdeztem mizu van vele mondta semmi de ő még meg se kérdezte volna velem mizu vagy ilyesmi kérdeztem tőle milyen napja volt hogy van válaszolt és annyi 2 szót váltottunk és vége utána meg hallgatta a zenét szóltam nem hallota és ink nem szóltam neki oda :///
2014. nov. 13. 15:35
 1/3 Grim13 ***** válasza:
nem neked való a csaj, vagy simán ennyire jó beszélgető partner vagy nem jössz be neki
2014. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akk miért nézz álandóan??
2014. nov. 13. 21:28
 3/3 Grim13 ***** válasza:
annyira csak nem néz ha észre sem vette hogy beszélsz hozzá... ez amúgy nem egy bunkó dolog hogy füledbe rakod a zenét miközben beszélgethetnél ?! lehet hogy bejössz neki csak tényleg ennyire nem tud kommunikálni!
2014. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!