Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan próbáltatok túlvésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan próbáltatok túlvészelni egy szakítást? Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés
A barátommal eléggé a végét járja a kapcsolatunk, közel 1 év után. Kénytelen leszek vele szakítani, de ő az első kapcsolatom és félek, hogy nagyon meg fog viselni. Ti hogyan könnyítettétek meg magatoknak a szakítást? Hogyan próbáltátok meg átvészelni? 20/L

2015. máj. 7. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő is segíteni fog majd,addig meg legyél barátokkal,családdal :) foglald le magad :) 21L
2015. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zene,töménytelen mennyiségű zene.
2015. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Próbáltam feleleveníteni magamban,hogy miért is történt ez,hogy mennyire más ember lett az,akivel voltam,hogy az elején lévő tömérdek szeretethez képest már szinte morzsák se voltak...

Plusz zene és leginkább az segített,hogy láttam,hogy másnak is kellenék.

2015. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy indultam neki a kapcsolat rossz időszakának, hogy majd biztos megbeszéljük, és helyrehozzuk.

Hát nem történt meg, hanem egyik napról a másikra szakított. Szóval én igazából tényleg nem számítottam rá.


Én panaszkodtam. Minden nap kellett valaki, akihez tudtam beszélni, meg nekem kellett, hogy sajnáltathassam magamat. Aztán persze kellett a sok zenehallgatás. Egyszer aztán elmentem iszogatni barátokkal, aztán végül nagyon csúnyán berúgtam életemben először. Volt két srác, az egyik nem akart tőlem semmit, a másik meg csak szexet akart, majdnem igent is mondtam, és miután rájöttem, hogy ez nem én vagyok, akkor kicsit kitisztult a fejem.


Nekem egy új kapcsolat segített, ami ezek után egy héttel kezdődött.

2015. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:


Én utólag, az új kapcsolatban jöttem rá, hogy miket nem láttam a rózsaszín köd miatt, és rájöttem, hogy kihasznált, mert fiatalabb volt, nem volt barátnője sem még, és a testi igényeit elégítettem ki nagyrészt.


22/N

2015. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!