Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy szerelmi bánatotokat úgy próbáltátok elnyomni, hogy ráeröltettétek magatokra a társkeresést? Mi sült ki belőle?

Figyelt kérdés
ha igen, lett belőle normális kapcsolat?

2014. febr. 24. 02:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon mert folyton azt az egyént kerestem bennük aki miatt "bánatom" volt.
2014. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
másfél évnyi szenvedés, mert nem őt szerettem, hanem az érzést, hogy hátha túllépek
2014. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Volt, de en ilyenkor nem tarsat hanem szorakozast keresek. Lett is belole. :)
2014. febr. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jó. Amíg nem vagy túl az előző kapcsolatodon, addig inkább ne kezdj el ismerkedni, mert úgyis csak őt keresnéd benne. Én mondjuk ezt úgy oldottam meg, hogy újra összejöttem volt barátommal, de nem bántam meg, azóta sokkal jobb a kapcsolatunk:D De tudom, ez nem mindenkinél lehetséges.
2014. febr. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az egyik barátnőm sok évig együtt volt a pasijával, aztán a pasi kidobta őt a barátnőm meg teljesen összetört. nem sokkal rá elkezdte magát eröltetni és egy csomó fiúval találkozott, végül összejött egyel. külső szemmel úgy néz ki jól megvannak, de nem tudom elképzelni, hogy sikerült volna neki teljesen túllépnie. szerintem több idő kellett volna neki, hogy levonjon valamit az előző kapcsolatából (valami tanulságot), de máris új barátja van és attól félek, hogy ezért majd újra rosszul fog járni.

mit gondoltok?

2014. febr. 24. 02:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy elutasításon akartam túllépni egy olyan lánnyal, akinek nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának, két talin meg pár csókon kívül más nem lett. Azért csókoltam meg, hátha kialakul valami és könnyebb lesz felejteni a másik lányt, de k*rvára nem :) Egy fajta teszt volt ez magammal szemben. Átmentem, az előző lányt szeretem és szeretni is fogom sokáig, mert ő az igazi. Akivel találkozgattam, neki nem mondtam, felesleges lett volna, ő meg az előző pasiját szereti. Amikor mondtam neki, hogy nem megy már tovább nekem és hagyjuk egymást, nem volt egyáltalán meglepődve vagy megsértődve, ekkor vallotta be, hogy ő meg az exét szereti még. Én meg egyszerűen nem éreztem semmit. Pedig csinos meg tök jó fej, csak a szívem másé... Mindkettőnknek korai volt.
2014. febr. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen, de nekem sem működött, két hétig tartott az a kapcsolat.
2014. febr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem látom értelmét, ameddig még máshoz kötődök érzelmileg, mással a kapcsolat csak szenvedés lenne.
2014. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már elég rég együtt vannak és mondom, külső szemmel jól megvannak. de valahogy nem tudom elhinni, hogy a barátnőm tényleg boldog lenne. nem hiszem el, hogy titokban nem sír utána már.
2014. febr. 24. 08:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam jó dolog sült ki belőle. Majdnem egy éve együtt vagyunk, az exem teljes ellentéte, imádom, nem hiányzott már az elején sem az exem, pedig lett volna esély újra összejönni, de annyira nem szerettem, hogy mégegyszer teperjek érte.
2014. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!