Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fog még valaha keresni? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még valaha keresni? Volt párommal békében váltunk el. Már 2 hónapja nem beszéltünk.4,5 évet éltünk együtt.

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hiànyzik ,ugye ? ....
2015. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos igen,és nehezen tudom elengedni.
2015. máj. 28. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is hiányzik, de nem tudok mit tenni, ő már túllépett rajtam!
2015. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tud még fájni,mert én is tudom,hogy ő már túllépet és már nem vagyok fontos neki.
2015. máj. 28. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Sokan élnek így hidd el. Szomorú ha vége,és még az egyik érez. :( 46 /F
2015. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Miert keresne, ha mar vege lett, Isten veled. Masreszrol en meg biztos nem lennek az uj pasid, mert nem birnam hogy allandoan a regi utan sirnal.
2015. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
59%
akor mutasd meg hogy tes tuleptel rajta....csinosicsd ki magad...es meny elszorakozni...egykis kikapcsolodas jot tesz neked .. ha ijen kedves lany eldob...akor csak magara vesen.. es ha latod ot.... mindik egy jo palival setaj utana hagy gondolkozon el hogy mit veszitet el
2015. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keresheted később te is. Én igyekszem minden exemmel, amelyik hagyja, nem elveszteni végleg a kapcsolatot. De ha még ennyire rosszul viseled, eszedbe ne jusson keresni, csak sokkal jobban fájna.
2015. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod h Ő túl van rajtad?
2015. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek az exeimmel gyakran beszélni! 2-3 havonta beszelünk egyszer, és ennyi... Ha gyakran beszélünk állandóan a közös szép emlékek jutnak eszembe, és szomorú leszek, hogy már vége :(
2015. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!