Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy lány mellett egész életen át?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mellett egész életen át?

Figyelt kérdés

Normális, ha valaki egész életében egy lánnyal van?


Szeretem a barátnőm, néha összeveszünk elég rendesen, és ilyenkor elgondolkozok ezen. 3 éve vagyunk együtt, nem kevés idő. 22-22 évesek vagyunk.


Sokszor elgondolkozok, hogy talán tovább kellene lépni, nem csak ő létezik a világon. Meg hogy mennyi minden ki fog így maradni az életemből.


Viszont aztán talán csak rosszabb lesz, ha nem fogok még egy ilyen jó párt találni, mint amilyen ő. Talán elmúlt a szerelem már?


2015. jún. 6. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Tipikusan az a személy vagy, aki inkább félre áll, és meghátrál, mert adódik egy kis probléma a kapcsolatban. Figyelj, minden kapcsolatban vannak viták! Ez elkerülhetetlen!! A régiek, nem otthagyták a másikat, mint ahogy manapság annyira divat lett, hanem megbeszélték, kibékültek és szerették tovább egymást!

Úgy látom, csak a szövegedből gondolom, hogy a szüleid már külön váltak! Mert akkor lenne előtted egy olyan példa, ahol láthatnád, hogy a párkapcsolat nemcsak napsütésből áll. Jön néha egy-két vihar, ami megújítja a kapcsolatot.


Tételezzük fel, most otthagyod a jelenlegit, és mi a garancia, hogy a következőnél nem lesz vita? Semmi, mivel nincs párkapcsolat viták és veszekedések nélkül! Szokj hozzá!!


Tudod, a legtöbb ember azt a valakit keresi, aki mellett leélhet egy egész életet! De te ezek szerint, még nem vagy azon a szinten, hogy ennek a jelentőségét megértsd!

Hallottad már azt, hogy örök szerelem, élethosszig tartó házasság, kapcsolat?


És igen, NORMÁLIS, HA VALAKI EGY ADOTT SZEMÉLY MELLETT AKARJA LEÉLNI AZ EGÉSZ ÉLETÉT, mivel mindenki ezt keresi!


A barátnőd mellett nem tudod kiélni magadat? És mit hagynál ki az életedből, amit mellette nem tudnál megtenni?


Ha nem szereted, és nem vagy biztos a kapcsolatotokban, akkor hagyd ott, nem kényszer a kapcsolat és a szerelem!

2015. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Egyetértek az előző válaszadóval!! Bennem is rögtön felmerült a kérdés, hogy mégis mi lenne az a nagy dolog, ami kimaradna az életedből?! Már ne is haragudj a szóhasználatért, de az őszinte véleményalkotás híve vagyok szóval...hiányozna, hogy össze-vissza dugj minden nőt, akinek még talán a nevét sem tudod, komolyan ez hiányzik? Sajnos egyre több férfi ismerősömtől hallom, hogy nekik ez az életvitel nagyon tetszik, mitöbb csinálják is, viszont az életük teljesen üres, céltalan, nem nézik a nőket többre egy darab húsnál és én az ilyen férfiakat nem tudom tisztelni és nem mellesleg nem is akarom. Ha nem szereted a párod, benned van a "kiélni vágyás", akkor inkább hagyd ott, mielőtt megcsalod és összetöröd a szívét. Egyébként ha valakit igazán, szívedből szeretsz, az nem múlik el, tapasztalatból beszélek.

Nem értem miért lett ez olyan nagy divat a férfiak körében, hogy 'éljük ki magunkat, b*****k meg a fél várost és akkor lesz igazi férfi önbecsülésünk'. Szánalmas...

2015. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem szakítasz ez a kétely még mindig benned lesz. Majd 3-4 barátnő után okosabb leszel.
2015. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:

Én örülnék neki,de mindig is így volt vele.


Ha ez megfordult a fejedben,akkor valószínűleg már baj van...

2015. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl fiatalon jöttetek össze. Ha így érzel, nem biztos, hogy ő az igazi neked, és te neki. Tisztázd magadban az érzéseidet, és annak megfelelően lépj, őt akarod-e, vagy csak kényelmes így maradni. Ha az utóbbi, inkább most szakítsatok.
2015. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

2.-s részben egyet is értenék veled de arra kérdésre hogy miért is lett ez nagy divat a válasz az hogy mert ezt érdemlik a mai nők és semmi többet, saját maguknak köszönhetik hogy csak egy húscafatnak vannak nézve mert azok is. A házasságok kb 80 %-ban valaki megcsalja a másikat és ennek a 80%-nak a 70%-ban a nők.

Kérdező ha megtaláltad a maradék 20 százalékot akkor normális hogy vele éled le az életed és nagyon becsüld meg. Viszont ha a 80%-ból választottál akkor dobd, csald meg stb, nem érdemelnek mást.

2015. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Én fogadni mernék, hogy ha szakítanál vele és kicsit kiélnéd magad (meg persze ő is), akkor pár év múlva újra összegabalyodnátok és maradnátok egymás mellett..


Több ismerősöm is van, aki így járt.

2015. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ma 19:35 - Igen, ez is megtörténhet. Ez jellemző azoknál a pároknál, akik nagyon fiatalon kerültek össze, 20 éves koruk előtt, nyilván nem mindenkire.
2015. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint az exem. Nagyon kivancsi vagyok, ha evek mulva mar tobb non is atment es egyiknek sem komolyabban kelleni, azert fog majd bankodni vagy nem?

Ki tudja. Mindenesetre ez a gondolkodas mar reg rossz. Miert kell mindig csak vagyakozni, meg a jobbert ahitozni, amikor mar igy is jo minden?

2015. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!