Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek bolondnak akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek bolondnak akkor, amikor mondom valakinek,18 éves létemre, hogy az a lány mellett szeretnék egész életemben élni, vele szeretnék családot alapítani, akivel most vagyok együtt?

Figyelt kérdés
Ez miért ennyire elìtélendő? Miért nem hisznek az emberek az első kapcsolatban?
2012. szept. 12. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én hiszek, nálunk úgy történt, csak a párom 24 volt, én meg 21 N. Azóta eltelt már 18 év, és van 2 gyermekünk.
2012. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem elítélendő, sőt ez egy nagyon szép dolog. Szerintem, akik úgymond bolondnak néznek, azok vagy féltékenyek rád, hogy te megtaláltad életed párját, vagy egyszerűen nehéz nekik elképzelni, hogy ilyen is van. Ne foglalkozz azokkal, akik nem értik ezt meg, majd később talán ők is megtapasztalják, hogy mi az a szerelem.:)
2012. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés lány :) Én is ilyen kapcsolatot akarok de nem találok ilyen pasit :( bár már késő hogy első kapcsolat mert volt két rossz, de én már nem akarok több rossz kapcsolatot, csak egyet ami örökké tart :(
2012. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Életed párjának megtalálása nem kor függvénye. Inkább örülj, hogy fiatalon találtad meg, mert sokan akkor találják meg, amikor házas emberek, családosak.


Fogadd el a jót úgy ahogy jön az életben.

Majd ha idősebb leszel, mindenki irigy lesz rád, mert igen kevés a boldog házasság, és a harmonikus kapcsolat.

2012. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
mert mindenkit idegesítenek a napfényt és szivárványt okádó optimisták :)
2012. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Naivnak, gyerekesnek neznek, nem bolondnak. 18 evesen meg nagyon fiatal, tapasztalatlan vagy, meg korai lenne csaladalapitason gondolkodni.
2012. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szurkolok hogy váljon valóra az áldom és a terved. így legalább nem csak az idióták fognak szaporodni, hanem lesz azért 1-2 normális ember is.
2012. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

@10:40

Több mindenre tanìtott az élet 4 év alatt, mint màst 0-40 éves koràig... Gyerekesség, züllöttség, hűtlenség tőlem màr rég messze àll. Ezért nincsenek baràtaim sem. Màs korombeli emberekkel nem tudok baràtkozni, mert szàmomra az a gyerekes ahogy ők csinàljàk dolgaikat. Igen, azt hiszem, vagyis tudom, hogy életem pàrjàt talàltam meg.

2012. szept. 12. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért mert a többség nem normális. Ha te/ti jól megvagy(tok), akkor miért foglalkozol a károgókkal? Ők úgyis csak irigykedni tudnak rátok.
2012. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért mert még túl fiatal vagy ehhez. ilyen, vagy ettől fiatalabb korban ha van egy tartós, évekig tartó kapcsolatod, akkor az emberek azt gondolják hogy nektek akkor már együtt kéne maradnotok. de még olyan fiatalok vagytok és kimaradtok egy csomó dologból az életen.

Ez persze nemes dolog, így kitartani valaki mellett, nem ítéli el senki, csak azt gondolják hogy előttetek még az élet. :)

2014. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!