Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha képtelen vagyok elengedni a volt szerelmem?

Figyelt kérdés

Kétszer is összejöttünk két év alatt, és megbántott nagyon sokszor. Amikor meglátom, nagyon haragszok rá, és szerintem olyankor ő is azt látja rajtam, hogy gyűlölöm.

De amikor nincs velem nagyon hiányzik. Úgy érzem, hogy őt senki nem pótolhatja. Próbáltam túltenni magam rajta, de sokszor rámjön a sírhatnék. Nagyon szerelmes vagyok még most is belé. Ő szakított mindkét alkalommal.


2015. jún. 13. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Kösd le magad valamivel, ami eltereli a gondolataid. Sportolj, menj barátokkal bulizni, szedj répát, ültess epret, de még jobb, ha barackfát ültetsz, mert a terméséből főzhetsz pálinkát, aztán ha máskor ilyen gondod van, csak lehúzol egy-két kupicával és már jól is vagy. Persze a tanácsért cserébe adhatsz nekem is egy pohárkával, meg még pár itteni gyakoris egyénnek, megérdemlik. Vagy gyere hozzánk ásni, készülök kitéglázni a házhoz vezető utat, de a 80méter sávot 8 centi mélyen és 25 centi szélességben ki kell ásni. Ha az utóbbi verziót választod, akkor adok cserébe pálinkát és nem kell barackfát ültetned. (amúgy a körte, meg birs finomabb szerintem, szóval ültethetsz azt is)
2015. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megyek. :DDDD
2015. jún. 13. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Látod babám, mégsem olyan rossz a helyzet. A szerelem elmúlik általában, ha egy ilyen tahó a szerelmed(az, mert sokszor megbántott, te mondtad), akkor főleg hamar vége lesz.

Szóval csak fel a fejjel, ismerkedj.


https://www.youtube.com/watch?v=u2UP86bciVA

2015. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ez a csónak,de nem éri meg emésztened magad olyan valaki miatt,aki leszarja,mit érzel.Én hosszú idő után csak most jutottam el odáig,hogy már nélküle is jól érzem magam a bőrömben,ehhez viszont majdnem egy év kellett.Amikor meglátom,megdobban a szívem,de már úgy nézek rá,hogy mindig eszembe jut,mennyit bántott.Olyankor már nem is kell annyira.Persze néha hiányzik még,de hát ugye előtte is volt életem,utána is lesz.
2015. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb más lesz fontos. Egyébként pedig ne őt keresd a többi emberben, ne akard pótolni, mert azzal megalázod a leendő partnered, valamint úgysem fogja senki sem helyettesíteni. Engedd el és keress mást!
2015. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!