Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Facebookon dobott első szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon dobott első szerelmem egy másik nőért. Menjek még utána, vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés

Dobott egy másikért. Én persze kiakadtam, írtam neki a regényeket, de még válaszolni sem válaszolt szinte. Megkértem tiltson le, meg is tette. Viszont én is hibáztam sok mindenben ami idáig vezetett.


Na a lényeg az, hogy ez egy hete történt, de én bele őrülök abba, hogy úgy érzem nem mondtam el mindent amit akartam. És

ami

nagyon sz*r az az, hogy magamat okolom, pedig az eszem azt súgja nem én voltam a hibás de a fiú elérte, hogy azt érezzem.


Szerintetek ez természetes? Megéri találkozni vele, hogy elmondjam ami még bennem van, vagy ezzel csak magamnak ártok?

Vagy várjak inkább pár hónapot, és ha még

akkor is ezt érzem, akkor beszéljek vele csak?

18L


2015. máj. 21. 18:00
 1/6 anonim válasza:
Leírnád privátban a teljes sztorit?
2015. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:

Ha egy másik nőért dobott, akkor valami nem stimmelt a kapcsolatotokban. Az meg, hogy ezt gyáva módon facebookon tette meg és nem személyesen, elég gáz. Szerintem ne fuss utána, mert semmi értelme és csak magadat járatnád le.

Ha vannak dolgok, amik kikívánkoznak belőled, akkor írd ki magadból, de ne küldd el neki, mert semmit sem érsz vele.

2015. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

énis elkövettem ezeket a hibákat.. regényeket írtam neki ő meg le se szarta hogy mennyire megbántott. hónapokig reménykedtem.. aztán szépen lassan elmúlt. bár engem nem facebookon dobott, ettől függetlenül ő is paraszt volt, gyorsan lezárta a dolgot.

NEM ÉRI MEG futni utána. ráadásul facebookon szakítani, rögtön más lányhoz menni. gond nélkül letiltott, alig válaszolt a sérelmeidre stb..

ezek alapján szerintem legyen egyértelmű, hogy egy segg.fej, nem érdemli meg egy ilyen férfi, hogy utána fuss!!!!

nekem azóta már 2 éves kapcsolatom van, és soha nem tenne olyat mint az exem..

18 évesen még bőven találsz jobbat !

nehéz lesz túllépni, az elején segíthet ha különböző bosszúkat forralsz a fejedben, vagy ha nevetsz az új barátnőjén hogy jól megszívta stb.

mindegy hogyan dolgozod fel, de a lényeg, hogy ne fuss utána.. én ezek után vissza se fogadnám!!!!!!

tudom utólag könnyű ezt mondani, de hidd el, hogy találsz jobbat!!!!!

2015. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja azt kihagytam, hogyha még vannak benned sérelmek akkor elmondhatod neki ha látod!!

bennem a mai napig van pár el nem mondott dolog, ez néha kicsit nyomaszt is,

szóval ha van lehetőséged akkor mondd el neki amikor látod.

esetleg írd le egy papírra, mintha neki írnál levelet. utána eldöntheted, hogy elküldöd(hagyományos úton) vagy pedig elégeted, elteszed , összetéped stb..

sok sikert

2015. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet, annyi különbséggel, hogy én nem tudok róla, hogy másért hagyott el...szóval átérzem azt, hogy mi lenne ha élőben mondanám el a dolgokat, talán ha látna, akkor jobban hatással lenne rá. De most azon az állásponton vagyok, hogy ne, mert már így is rengeteget írtam neki, és ahogy írtad, te is. Magában kell rendeznie a dolgokat, magától, csak akkor van értelme egy esetleges folytatásnak. Mert vannak esetek, amikor hónapok múlva jönnek rá az emberek, hogy rosszul döntöttek. Próbáld meg közben elengedni, és nem tönkretenni magad a reményekkel. Ki kell beszélni magadból a dolgokat, legalábbis én így vagyok vele. Nekem azt mondták, hogy a férfiak olyanok általában, hogy minél jobban próbálsz ilyen esetben ragaszkodni, annál inkább eltaszítod, továbbá egy embernek egy személyisége van, tehát ez is ő, hogy gyáva módon szakít, és nem tud normálisan ragaszkodni egy emberhez és megbecsülni azt. Sok erőt kívánok neked, remélem minél kevesebbet fogsz szenvedni.
2015. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ne alázd már meg magad.
2015. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!