Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, őszintén mit tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén mit tehetek ezek után?

Figyelt kérdés
Szoval egy lannyal regebb ota szoros koztunk a kapcsolat.. Szerettuk egymast nagyon de elbizonytalanodott az erzeseiben majd azt irta h nem tudja h mit erez es lehet mar nem szeret.. ( igen, ez rossz jel en is erzem) mit tudok tenni? Azt irtam neki h nem haragszom ra es azt akarom h boldog legyen igy elengedem.. Tobbszor irta h sajnalja igy meg ugy de nem beszelek vele.. Nem akarok hulyeseget csinalni.. Legszivesebben kisirnam a szemeim neki es elmondanam mennyire szeretnem ezt megmenteni.. Kifejezetten irta h nem mondja h nem szeret csak h mas.. Igy egyik naprol a masikra. Nem tudom mi lenne jobb ha mutatnam h harcolok erte de nem ilyen konyorgesbe beleesni vagy inkabb napokig hetekig nem irni egy szot se hatha o reagal? Vagy tul kellene tenni magam ezen? Realisan nezem es nem hiszem h itt lenne a vege inkabb csak a vizsgai miatt lehet ki egy kicsit.. Fogalmam sincs, segitsetek! Kerlek..
2015. jún. 16. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem harcolj érte.
2015. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És könyöröghetsz is.
2015. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is azt kellene.. Nem akarom elengedni, nagyon szeretem.. Es nemtudom mi ez most. Ugy koszontem el h ezt leirtam neki szeretem meg ilyenek meg h lehyen boldog erre azt valaszolta h szeret.. En meg h en meg szerelmes vagyok beled.. Ezek utan fogalmam sincs mit irhatnek.. Talan h nem akarod atgondolni mielott pontot teszunk ra?
2015. jún. 16. 22:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy sokszor írtad hogy: "írta" szóval nem vagy a közelében? Mert akkor a virágcsokortól és minden más apró dologgal tudnál tenni azért hogy jobbra forduljon a dolog köztetek...
2015. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos csqk messengeren beszelnk.. Itt irta h off is
2015. jún. 16. 22:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem tehetsz. Teljesen felesleges harcolni vagy könyörögni vagy akármi. Nyilván nem egyik napról a másikra történt, hanem lassanként érlelődött meg benne ez a dolog, csak most mondta ki. (Én is voltam hasonló helyzetben, mint a barátnőd, többször is. Nagyon rendes, kedves férfiakat "küldtem el", jónak tűnő kezdet után, és sajnáltam is, hogy ezt tettem, de éreztem, hogy ezt kellett tennem, mert az a megmagyarázhatatlan valami hiányzott a kapcsolatunkból. Ezen pedig nem lehet változtatni. Vagy van vagy nincs.)
2015. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj h tulsagosan bunko vagyok vele neha.. Aztan mar le akarta ezt zarni de kaptam megegy eselyt.. Azota meg visszafogom magam es sztem ez a baj.. Az a ferfiassag hianyzik neki belolem ami akkor volt meg bennem amikor elkudtem egy melegebb eghajlatra
2015. jún. 16. 23:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Tehát ez netes kapcsolat???
2015. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Dehogy, csak most videken van
2015. jún. 16. 23:14
 10/14 A kérdező kommentje:
Elkezdtem vele ugy beszelni mint eddig nem ezt a ripacs ovatos figurat adni es azt latom kivancsi ram megint.. Nok.. Miert kell ilyen bonyolultnak lennetek?
2015. jún. 16. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!