Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy eves parkapcsolatunknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buvarmicike kérdése:

Egy eves parkapcsolatunknak a parom sms ben vetett veget, azzal az indokkal, hogy nem foglalkozom vele eleget. Mit tehetek ebben az esetben? Ugy erzem belepusztulok, ha nem kapom vissza. Valakinek valami tanacsa?

Figyelt kérdés
Aztan az a kifogas jott hogy nem akar elhanyagolni mert problemak vannak a munkahelyen (egyutt dolgozunk) es most arra kell figyeljen, azt allitotta hogy szeret es nem boldog nelkulem, de jobban erzi igy magat, hogy nem kell velem is foglalkoznia, egy napja meg kinyogte azt, hogy mar nem ugyanolyanok az erzesei irantam.

2012. júl. 27. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kifogás valódi alapja az, hogy már nem szeret. Ennyi elég indok is arra, hogy szakítson, ha ezt sms-ben tette az elég gáz, de a lényegen nem változtat.
2012. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mégis mit tennél? annyi nem volt benne, hogy személyesen mondja meg, pedig egy helyen dolgoztok, akkor inkább hagyd a pics@ba szerintem.
2012. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:

jaja..


1. kifogások hada

2. egy szánalmas senki aki sms-ben szakít hát menjen a f@szba az ilyen :)

2012. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit akarsz még egy olyan embertől, aki arra nem képes, hogy egy év után elédálljon és megmondja, hogy vége?


Hagyd a fenébe.


24/N

2012. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, mi 4 évet voltunk együtt és telefonon szakított velem a párom, mikor épp külföldön voltam 5 napra. De még mindig szeretem és majd belehalok. Nem bírom nélküle...
2012. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!