Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szépen próbáltam szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépen próbáltam szakítani, de csúnya vége lett, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a párom, ő is engem, de sokszor bántott a számonkérő, kioktató stílusa, amikor pedig mondtam neki, hogy ez nekem így nem jó, inkább búcsúzzunk el, azt mondta, hogy ok. Azt hittem, hogy barátok lehetünk, de elkezdtünk egyre csúnyább dolgokról levelezni, felhánytorgatni mindent és teljes gyűlöletig fajult a dolog. Nagyin fáj, mert mint pár nem működtünk, de barátként igen és azt hittem ez megmarad. Nagyon fáj :( Letiltott mindenhonnan...tudom, hogy el kell fogadnom és nem irogatni neki, nem is fogok...de szeretném, ha valahogy legalább megbocsájtanánk egymásnak
2015. jún. 26. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat után a barátság már nem fog működni...
2015. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vege van. Ennyi. Fogd fel! Fogadd el! Vege!
2015. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Várd meg, hátha ő jelentkezik. Ha meg nem, hát nem.Ha lehiggadtok mindketten, úgy könnyebb lesz megbeszélni dolgokat. Már ha jelentkezik...
2015. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, de mit vártál? Kapcsolatnak vége lett, a seb is friss. Várjatok 1-2 hónapot és utána próbálj meg nyitni felé mint barát. Ha látod hogy nála ez még mindig szálka akkor megint 1-2 hónap múlva. Ha utána is akkor 1 év.
2015. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De miért akarsz vele barátkozni?
2015. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nagyon jó barátok voltunk. Kitaláltuk egymás gondolatát, fél szavakból értettük egymást és mindent meg tudtunk beszélni. Csak mint pár nem illettünk össze
2015. jún. 26. 10:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Probald megerteni, hogy neki Vannak mas baratai. Azokkal akar baratkozni, veled nem. Ne legy beteg, ertsd meg ezt. NEzz mas baratok utan. Neki meg baratnak se kellesz.
2015. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség a csajok részéről, hogy "de ugye barátok maradunk"?

Figyelj, bazze, vannak barátaim, te a csajom voltál, szakítottunk, én túlléptem, tedd azt te is. Pápusziszia.

2015. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a "maradjunkbarátok" egy ordas nagy hazugság. Nem működik, csak a nők nem képesek elfogadni, ha a pasi kicsúszik az irányításuk alól, így aztán "barátság" felkiáltással továbbra is maguk mellett akarják tudni csóró férfiembert.
2015. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..nagyokat nevettünk, meg jó haverok voltunk. Ez miért múlna el?
2015. jún. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!