Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya vagyok és már 2 éven...

Csúnya vagyok és már 2 éven át próbáltam barátnőt szerezni de nem sikerül. Sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
14/f
2014. febr. 2. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
képet
2014. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyávogós cicafiú, esetleg érd be ésszel a korodat.
2014. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Képet :D
2014. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemtudok képet küldeni csak holnap
2014. febr. 2. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
holnap képet de az arcodról legyen ne másról:DDDDD 16/F
2014. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két éven át próbáltál, úgy hogy most 14 vagy? Szedj magadra még pár évet aztán ha akkor sem, akkor rinyálhatsz
2014. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én már nagyon szeretnék barátnőt de mindegyik azt mondja hogy nem vagyok az esélye
2014. febr. 2. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldj majd képet és majd tudunk segíteni, hogy min kell változtatni(:
2014. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De főleg azért mert sok fiút látok együtt a csajával és nagyon boldognak tünnek és én is boldog akarok lenni
2014. febr. 2. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Még tök fiatal vagy, emiatt ne parázz, te aztán semmiről sem vagy elkésve ;)

Nahh az a lényeg, h 14 évesen nagyon kevés fiú van már "kikupálódva". Ami egyelőre számít, h belül okés légy:) intelligens, vicces, vmelyest érzékeny, egyedi, stb:) légy önmagad, szeresd a lányokat, h ők is szerethessenek :D


Külsőleg pedig igyekezd tunningolni magad: eddz, és ha az kell, akkor menj kozmetikushoz (pattik ilyesmi ellen, ha vannak), ha partiszemöldököd van, akkor ne legyen, fodrász (egy jó fazon aranyat ér.), plusz válassz olyan illatot, ami neked tetszik, és légy ápolt:) az öltözködésed is a saját, neked tetsző, kicsit divatos, de leginkább egyénedre szabott, kényelmes ruhákból álljon. Ebben tud segíteni barát, szülő, v. bárki:)

2014. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!