Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig van értelme próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés

Vasárnap szakítottam a barátommal, egy évig voltunk együtt.. Úgy megbántott, hogy az nap egy szó nélkül ott hagytam amíg zuhanyzott és hazamentem. Hívogatott aznap, aztán este fele sms-ben beszélgettünk.. Még ez lehet akkor lényegtelen dolog is.. Azóta egy szót nem beszéltünk, de nagyon hiányzik pedig tudom hogy ő volt a hülye..

Nem tudom hogy később van e értelme annak, hogy (én) keressem meg, mert kíváncsi vagyok hogy alakultak a dolgai a munkájával kapcsolatban mert én írtam meg neki hivatalos papírokat amiket le kellett adnia..

Velünk is történtek pozitiv dolgok, amiknek az előzményeit ő is átélte velünk ezért elég sokat jelentett nekem amíg együtt voltunk..

Csak nem tudom, hogy köpjem arcba magam,hogy én keresem meg, pedig tudom hogy ez a viselkedése velem szemben megengedhetetlen volt, de jó lenne vele beszélgetni...

Mert tudom hogy hiányzom neki, de mivel határozottan elküldtem, hogy hagyjon engem békén nem fog keresni....


Ha megkeresem mikor keressem meg,várjak e egy hetet minimum még vagy ha ne keressem meg akkor hogyan tehetném magam túl ezen az egészen..


2015. jún. 30. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
hát, ha megérdeklődöd tőle, h meg lett-e a meló, akkor azzal adsz neki egy lehetőséget, h bocsánatot kérjen, nem? ha meg nem képes erre, amit nem egy könnyű megtenni, de ha hibázik vki, akkor nem lenne nagy dolog, főleg, ha tényleg szeret.
2015. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idióta xD
2015. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!