Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves lány 21 éves fiúval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány 21 éves fiúval? Van értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés
2 hónapja megismertem egy srácot, jól kijövünk egymással, hasonló az érdeklődési köre, mint nekem, elég komolynak is tűnik, minden stimmelne, csak most jön a „de”. Az a probléma, hogy én már elvégeztem az iskolát, dolgozok, ő pedig csak jövő szeptemberben kezd jogot tanulni. Az ugye jó pár év. Eddig a szüleimmel laktam, viszont most, hogy lett munkám, szeretnék elköltözni, önálló életet kezdeni. De a srác, amíg tanul, biztos otthon fog lakni. Szóval én 30 leszek, amire elvégzi a sulit és jó esetben elkezd dolgozni. Nagyon tetszik, de én már hosszú távra tervezek, nem tudom, hogy mit kéne csinálnom. Próbáljuk meg, aztán meglátjuk vagy nem érdemes belevágni?

2014. dec. 23. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg velem.én már mindezen túl vagyok.
2014. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akár együtt is lakhattok, miért ne?
2014. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 To7ka ***** válasza:
54%

Egy bizonyos szintig mindenbe érdemes belevágni, ha jónak érzed és csak az az ellenérv, hogy mi lesz pár év múlva? Mire jobban megismeritek egymást millió egy másik dolog miatt tönkremehet már hónapok alatt is, legalább lesz egy tapasztalatod a fiatalabb srácokról és nehezebben (meglepne de esetleg könnyebben) szeretsz beléjük. Ami hasznos tapasztalat.

Nem mellesleg az elköltözéshez hatalmas előnyt jelent egy pár, így ez a része már nagyobb áldozat. Én egy fiatalabb barátnő miatt (aki nagyon jól érezte magát otthon) voltam kénytelen egyedül lehetőségek után nézni, de hatalmas segítség lett volna ha ketten kereshetünk valamit.

2014. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jól megláttad ezt a problémát.

Tapasztalatból mondom, hogy elfecsérelt évek lennének a részedről.

28F

2014. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, attól félek a legjobban, hogy elpazarlok több évet az életemből.
2014. dec. 23. 21:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
# 2 Pont ez az, h nem tudnánk együtt lakni, mivel iskolába jár, nem tud dolgozni mellette, ebből következik, hogy pénze sincs. Én meg nem fogom eltartani.
2014. dec. 23. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Fordított esetben viszont általában elvárják a nők, hogy eltartsák őket.
2014. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én senkitől se várom el. Nem is tudnám elviselni, nem akarok másoktól függeni.
2014. dec. 23. 22:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért költözök el otthonról is, hogy teljesen önálló legyek. Azért annyit nem keresek, hogy 5 évig eltartsak belőle +1 embert.
2014. dec. 23. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!