Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem jelöli ki a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöli ki a közös képeinket facebook-n?

Figyelt kérdés

A barátnőm szakított velem, elhoztam a cuccaimat is, a közös képeinket valamiért mégsem jelöli ki, pedig rengeteg időt tölt a nagy közösségi oldalon.


Plusz mindenféle angol nyelvű linket oszt meg a jó párkapcsolatról. Én ezt nem értem, ha szakítottunk akkor nem tudom miért kell ezeket kitennie, olyan mintha bizonygatni akarna valamit.


Válaszaitokat előre is köszönöm.


2015. júl. 1. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán mert pepecselős dolog, és nincs kedve végigpötyögni... :-)
2015. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod a jelöléseket törölni azokról a képekről? Te is megteheted, ha technikailag megoldható, s így nem kell rá várnod.
2015. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nem teljesen érthető a kérdésed. Mi az hogy nem jelöli ki a képeiteket ? Arra gondolsz, hogy nem törli ki ? Azért nem törli ki, mert attól, hogy szakítottatok, még voltak szép pillanatok emlékek, amik úgysem múlnak el, ha nincs kép róla. Ha új barátja lesz, akkor talán leszedi, mert Őt zavarhatja.

Párkapcsolati linkeket lehet, hogy azért osztja meg, mert a szakítás esetleg Őt is megviselte.

Írjál bővebben, érthetőbben, és a korod is.

2015. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel a szánalmas facebook posztolásokkal neked akar célozgatni. Gondolom azt akarja bizonygatni, hogy neked fogalmad sincs milyen egy jó párkapcsolat, és te ezt nem tudtad neki megadni, amit ő méltán megérdemel. Mi volt a szakítás oka?
2015. júl. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakíttatok szóval szerintem ezzel ne törődj!Vagy ez neked elengedhetetlen?
2015. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!