Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarja az exem a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja az exem a közös képeinket leszedni Facebookról, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Dúlt nagyon köztünk a láv fél évig, azok még akkor kerültek ki. De 3 hete szakítottam vele, mert már nem szeretem. Most mit tegyek? Nem érti meg, hogy vége, felautózott hozzám 150 km-ről, elküldtem, de még így sem érti!

2014. ápr. 16. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák! Minek nézegeted a facebook oldalát?
2014. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le magad a képekről, ha megvagy rajtuk jelölve.
2014. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"Dúlt nagyon köztünk a láv fél évig, azok még akkor kerültek ki. De 3 hete szakítottam vele, mert már nem szeretem."


Aha, dúlt a szerelem és hirtelen dobtad. Avagy hogy törjük valakinek szilánkosra a szívét, már bocs.

2014. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Na pontosan ezért nem kell telenyomni a facebookot millió szerelmes-nyáladzós képpel. Annál kellemetlenebb nincs, mikor külön mentek és meg kell szabadulni 4782528492619401 képtől...

A lánnyal pedig nem kell foglalkozni. Megmondtad neki, hogy vége. Ha megkeres, ugyanúgy küldd el, hagyjad. Lehet bunkóság, de ha mondjuk fb-n ír, akkor ne válaszolj. Csak észreveszi magát. A képekről pedig töröld a megjelölést, jobbat én sem tudok.


(És tényleg nagyon "nagy" láv lehetett, ha csak úgy kiszerettél belőle fél év után. Nincs vele baj, ha szakítasz, csak nem kell túlzásokba esni :) )


19/L

2014. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj be komment-eket a képekhez, terjedve a legkeményebbektől, egészen az olyan jellegűekig, hogy "már rég nem vagyunk együtt", "... mert egy balf..sz/szemét disznó/bunkó (stb.) volt velem", "... lányok, nektek sem ajánlom ezt a srácot, mert ..." Én a helyedben ezt mindaddig tenném, ameddig nem szedi le őket. Engem sem zavar a FB, viszont manapság minden 2. srác kéri a FB profilodat és még a legkomolyabb nőt is k.rvának néznek az exxel való fotók miatt.
2014. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakíts....
2014. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 4,5 évig voltam együtt a párommal, fél éve szakítottunk, de neki még mindig kint vannak fb-n a közös nyaralós képeink. Viszont engem nem zavar, mert mindkettőnknek kint van, hogy "egyedülálló", és elég jó barátságban igyekszünk maradni, így nem zavar. Mondjuk, attól is függ, milyen képekről van szó, mert nálunk mondjuk nincs csókolózós, stb., hanem olyanok, amik egy szorosabb barátság esetében is készülhettek volna. Ha nálatok is csak ilyesmiről van szó, akkor ne húzd fel ezen magad, ha foglalkozol vele és firtatod, akkor a végén még félre érti. Ha viszont ilyen intimebb képekről van szó, akkor esetleg alá kommentelhetnéd, hogy légy szívesen ezeket szedd le, mert szép emlékek, de már nem facebookra valók.
2014. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Büdös riherongy vagy!!!!!!!!!!!!
2018. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!