Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelmi kapcsolatot feladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi kapcsolatot feladni egy barátságért? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy barátnője akivel nagyon nem szimpatizálok, se én se a szülők. Minap felvetettük neki közösen a kérdést, hogy válasszon, mert csak a vitákat szüli ez a háromszög, vagy én, vagy a barátnője. És képes volt engem ellökni magától (pasiját) a barátnőjéért.

18/L, 21/F



2015. júl. 19. 13:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötlet, hogyha szeretném visszakapni a csajomat? :)
2015. júl. 19. 13:38
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Őszintén? Nem veszítettél semmit. Értéktelen a kislány.
2015. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Soha de soha nem állítunk senkit ilyen választás elé. az esetek 99%-ban a barátot fogják választani. Én is azt választanám, aki nm akarja meg mondani, hogy kivel ismerkedjek (ebben az esetben a barátnő). Ne úgy tárd elé, hogy namostazonnal válasszon, legyél már taktikusabb, ha azt akarod, hogy eltávolodjon, távolítsd el lelkileg, hogy ő lökje el a barátnőt, ne te.
2015. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na és lelkileg hogy?
2015. júl. 19. 14:03
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Én is a barátot választanám, mert lehet már sok éve barátnők, és egy szerelem bármikor elmúlhat, de a barátok akár örökre is megmaradnak :)

Szerintem ha vissza akarod kapni, el kell fogadnom a másik lányt. Ha annyira nem bírjátok egymást képét, akkor intézzétek úgy a dolgokat, hogy ne fussatok össze.

2015. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Mi a gond azzal a lánnyal, hogy arra kényszerítitek a párodat hogy válasszon?


Egyébként szerintem egyáltalán nem szép dolog ilyenre kényszeríteni a másikat!

Ha egy barátság mély és régóta tart, akkor ha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor én is a barátságot választanám.

A két kapcsolatot nem lehet összehasonlítani, párt lehet találni, de mélyenszántó barátság ritka!

2015. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Mi bajod a barátnővel?

Mindenesetre gyerekesnek tűnik ilyen "vagy ő, vagy én" választás elé állítani, a szülők viselkedésén is csodálkozom, hogy ezt a módszert választották.

Hogy ki kit választ, a barátot, vagy a kapcsolatot, attól is függ melyik mennyire stabil, mióta tart, kihez áll közelebb.

Én biztos a férjemet választanám bármilyen barátnő helyett, mert eddig csak ő állt ki mellettem minden nehezebb helyzetben, a barátok mind leléptek, úgyhogy szerintem a barátság nagyon múlandó, egy jó párkapcsolat viszont egy életre szól.

De ugye mi már évek óta házasok vagyunk. Nem tudom, ha tiniként egy olyan srác, akivel nemrég óta vagyunk együtt arra akart volna kényszeríteni, hogy ne találkozzak az akkori legjobb barátnőmmel, akivel már óvodás korunk óta ismertük egymást, hogy reagáltam volna. De valószínűleg úgy, mint a te barátnőd.

2015. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ideális esetben nem kell választani a szerelem és a barátság között. Mégis mi bajod ezzel a barátnőjével?
2015. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
itt az a gond hogy a barátnőm jóval többet van a barátnőjével, mint velem. és ezért lett ilyen helyzetbe állítva.
2015. júl. 19. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Jesszus, szóval féltékeny vagy a barátnőd barátnőjére, hogy többet van veled??

Juj, de gyerekes vagy, hogy emiatt ilyenre kényszeríted!

Látszik, hogy még csak 21 éves vagy, és még nem vagy felnőtt, agyi szinten!


Mivel az az ember, aki agyilag is felnőtt, nem tesz ilyet, mint amit te tettél!

Az szépen leül, megbeszéli a dolgot a párjával és megoldják együtt a problémájukat! Vagy nálatok nincs is kommunikáció, csak zsarolás és kényszerítés?

Ugye tudod, hogy a legnagyobb hibát követted el?

Te meg menj el a haverjaiddal szórakozni, mikor a párod a barátnőjével van!


Komolyan, milyen kapcsolat az ilyen, ahol a problémát zsarolással akarják megoldani??!!

2015. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!