Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meg tudom még menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudom még menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt, mindig voltak hullámvölgyek, de az utóbbi két hónapban huzamosabb ideig nem volt jó a kapcsolatunk. A páromról tudni kell, hogy inkább magába fojtja ha nem tetszik neki valami, és valószínű hogy túl későn ültünk le megbeszélni a továbbiakat. Ezenkívül egy hónapja történt velem egy incidens, amit nagyon szégyellek. Párom nélkül voltam bulizni (gyakran szoktunk ilyet csinálni), csak akkor jóval többet ittam mint kellett volna, és amikor megcsókolt egy ismerősöm, nem löktem el magamtól, hanem úgymond belementem. Ami ennél is rosszabb hogy ezt nem rögtön, hanem csak hetekkel később mertem elmondani a páromnak. Ő azóta azt mondja hogy nem tudja hogy mi legyen, úgy érzem nem tudna már megbízni bennem. Én nagyon szenvedek emiatt, egyik páromat se szerettem még ennyire mint őt, és állandóan csak sírok hogy hogy lehettem ennyire hülye. Mióta bevallottam neki, a gyors szájrapuszin kívül semmilyen testi kontaktus nem volt köztünk..ma még könyörögtem is neki, hogy adjon még egy esélyt, de nem adott egyértelmű választ. Szerintetek dönthet még úgy hogy megpróbálja velem újra vagy jobb lesz ha elfogadom, hogy vége?

21/L



2015. máj. 2. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj..

Nem akarlak elszomorítani.. De ennek a kapcsolatnak már vége.. Minimális az esély a folytatásra, és ha együtt maradnátok rossz lenne a kapcsolat..

Én sem mondtam el sokmindent exemnek, mindig magamban tartottam ha volt valami bajom és ez se jó..

Nálunk is az utolsó hónap tele volt feszültséggel, és szakított velem..

Szóval, nincs sok esély a folytatásra..

2015. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ocala ***** válasza:
Hát ne haragudj de ez nálam is eléggé kiábrándító lenne, hogy elmész bulizni és mással smárolsz.... Mondjuk én ikyen szempontból elég maradi vagyok, soha senkit se csaltam/nék meg... Kérdés az hogy a párod hogy van ezzel....
2015. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor mondd el neki. Használj ki minden percet arra hogy éreztesd vele, hogy mennyire fontos neked. Ülj le vele komolyan beszélni és mondd el neki hogy mi van benned. Ha tényleg őszintén megbántad amit tettél és tanultál belőle, ha meg tudod neki ígérni szívből, hogy soha többé nem csinálsz ilyet, akkor tedd meg. De csak őszintén, és csak akkor ha tényleg így érzed és nem fogsz többet ilyet csinálni, hanem szeretni fogod és becsülni. Akkor viszont tegyél meg mindent azért hogy átadd neki ami benned van. És akkor még van rá esély hogy meg tudjátok menteni a kapcsolatot.
2015. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg tiszta szívemből szeretem, nincs rá ésszerű magyarázat, hogy hogyan történhetett ez meg. Úgy érzem bele fogok betegedni, ha elhagy, viszont szerintem ha nem is teljesen, de valamennyire biztosan kiszeretett belőlem a csalódás miatt..amikor megkérdezem, hogy szeret-e, mindig azt mondja hogy igen, mégsem tudja eldönteni hogy meg akarja-e próbálni velem még egyszer. Mindent bevetek hogy meggyőzzem..
2015. máj. 2. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá:) Ha meg tudod vele értetni és éreztetni, hogy mennyire szereted, akkor ő is meg fog nyugodni és megbocsát neked. Csak most itt ugye a benned való bizalma ingott meg és az hogy úgy érzi, hogy nem szereted igazán ha ilyet tettél. Sok szerencsét!
2015. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!