Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek töröljem/tiltsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek töröljem/tiltsam az ismerőseim közül is, hogy könnyebben elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Hogy ne tudjak róla, ne tudjam , hogy kivel van vagy épp mit csinál ? Nem akarom tudni....

Egyszerűen már az is rossz, hogy ő milyen jól érzi magát, mosoly selfi, fesztivál stb.

Nos még az az ismerősöm is csak azt mondta, hogy aztak. rva meg nem gondolta volna, hogy ez lesz, hogy így lesz vége , aki összeakart hozni vele, csúnya pofára esés. Lényegében magyarázkodott egy sort, de látszott , hogy nem akar még csak beszélni se velem többet és az a legszomorúbb, hogy én sem akarok vele, nem akartam őt, de tudjátok milyen egy férfi , örül egy társnak , érzelmek nélkül is .... szóval ő örömöt nem szerzett nekem csak szomorú perceket és most már egyáltalán nem akarom látni , törölni akarom a magányos perceimben eltöltött pillanataim gondolatából is. Tovább akarok lépni, de folyton látom mit csinál , már a követést is kiszedtem alapból nem látom a dolgait, de b@ ssza meg nem bírom ki, hogy ne nézzek rá....



2015. júl. 31. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: mikor lett vége és milyen körülmények között?
2015. júl. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom/tudtam, hogy nem illünk össze, én soha nem tudtam volna szeretni , ahogy ő sem engem, de mégis megkínoztuk egymást és most itt az eredménye, ő jött a nyakamra azzal, hogy megakar ismerni meg jó lenne stb. hittem neki, kár volt....
2015. júl. 31. 01:17
 3/10 A kérdező kommentje:
tegnap, megbeszéltük a dolgokat, de ő nevetett, örült , ÖRÜLT és erről még képet is tett fel, hogy boldog és fájt azért.
2015. júl. 31. 01:18
 4/10 A kérdező kommentje:
és ennél kevés gusztustalanabb dolgot éltem meg eddigi 23 évem alatt.
2015. júl. 31. 01:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Töröld, tiltsd. Kérdés, hogy kibírod-e majd, hogy ne láss róla semmit. Én ugyan nem tiltottam, csak töröltem, de 3 éve bírom, és szépen fokozatosan könnyebb lett. :)
2015. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem akarom az a baj, hogy akkor elismerném, hogy nekem jobban fájt és ő ennek is örülne. Egálban váltunk el , én is bevallottam neki, hogy nem menne, már csak jól a képe alá kéne dörgölnöm milyen csajjal voltam lent a balatonon ahova hívtam és nem jött ....:)
2015. júl. 31. 01:23
 7/10 A kérdező kommentje:
mondjuk utólag már nem érdekelné, de egy kicsit visszavetné az egóját szerintem.
2015. júl. 31. 01:24
 8/10 A kérdező kommentje:
....ahogy így gondolkozok, ismerősöm aki bemutatott neki normális lánynak mutatta be, nos tuti lenne mivel visszavágnia :D
2015. júl. 31. 01:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb lesz ha törlöd. Nem kell tiltani, elég csak törölni. Én egy hónapja vettem rá magam, előtte az illető fél évig húzta az agyam, teljesen belezúgtam, aztán kiderült, hogy barátnője van, csak szeretőnek akart...

Az első pár napban rá lesegettem, de ez mára el is tűnt. Még mindig fáj ugyan a dolog, de már nem akkora intenzitással.

2015. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is töröltem azt, akivel rosszul sültek el a dolgok, így vontam meg magamtól a lehetőséget, hogy nyomozzak utána. A telefonszámát és az üzeneteit is töröltem, hogy ne kattoghassak rajtuk. Jó döntés volt. Eleinte néha idegesített, de hosszú távon jó stratégia volt.
2015. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!