Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy "elfelejtsem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy "elfelejtsem"? Pedig úgy tűnt kibírjuk a távkapcsolatot egy évig. (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron jöttünk össze,de most eléggé a szakítás szélére sodródtunk. Ez nem csoda,távkapcs.-nak indult és havi 1-2-szer tudunk találkozni...az elején még jó volt minden de egyre nehezebb és egyik nap szóba került hogy legyen vége.

A legrosszabb érzés,hogy -bár nem biztos hogy az összejön,magasak a ponthatárok eléggé-lehet abban a városban tanulok tovább jövőre ahol ő lakik...És már csak 3 hónapot kellett volna kibírni,hogy kiderüljenek az eredmények,és megtudjuk,érdemes-e kitartani :( És nagyon fáj,hogy az egész kapcsolatot egyedül a távolság fogja tönkre tenni....persze igyekszem az érettségire koncentrálni,de közben meg ott van hogy elveszítem.

Első ember akit tényleg szerettem/szeretek...

Mit tegyek,hogy ne gondoljak annyit rá,vagy kevésbé fájjon a dolog? 18/l



2015. ápr. 13. 15:08
 1/9 anonim válasza:
Csak amit mindenki javasol ilyenkor, keress másban sikert/örömöt. Sport, tanulmány, kirándulj vagy ami nálam vált be, olvass, játssz számítógépes játékokkal.
2015. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
Azért a havi 1-2 nem olyan rossz, ha mondjuk több napot is együtt tudtok tölteni.
2015. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint idén szeptembertől ha minden jól megy,jövő tanévet akartam írni.
2015. ápr. 13. 15:11
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát néha nem jön össze több nap:(

Sokszor azt gondoltam jobb lenne szakítani,de most hogy van rá esély hogy elveszítem...szörnyű érzés:(

2015. ápr. 13. 15:12
 5/9 Interferencia ***** válasza:
Meg kell őszintén beszélni az egészet, lehetőleg személyesen.
2015. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kapcsolatom is a távolságra ment rà.

Szintén 1 èv után.

4 hónap telt el a szakítás óta.

De sajnos az érzéseim nem múltak el, és úgy érzem, soha nem is fognak.

Átérzem a helyzeted, èn ugyanùgy fontolgattam a szakítást.

Mióta meg elvesztettem, úgy érzem, beledöglök, hogy nincs...

2015. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jajj sajnálom!:( És a legrosszabb érzés,hogy "tökéletes" kapcsolat lenne,de a távolság ront el mindent :/

Meg azt sem tudni,felvesznek-e oda ahova menni szeretnék,ha nem akkor ugye úgyis vége lenne...de szörnyű ez a bizonytalanság:(

2015. ápr. 14. 14:30
 8/9 anonim válasza:
Szia , megértem a fájdalmadat, nekem is nagyon nehéz, én is ugyan úgy távkapcsolatban, és a szakítás szélén állok, hihetetlenül fáj a szívem de nem érzem úgy, hogy kiszeretnék tartani mellette, de ti próbáljátok meg újra, ha igazán akarjátok. Talán lesz esélyetek. Csak pár hónap van addig, nekem meg a párommal még minimum egy év kellene , hogy együtt legyünk, de lehet a nyári szünetet se bírjuk ki. 20 L
2015. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaj,utolsó,nagyon sajnálom,hogy ti így vagytok! :(( Azért....szurkolok nektek én is,hátha..:)

Most szerintem a ballagásomra sem jön :( Nem hozom fel,még korábban mondta,igyekszik itt lenni,de szerintem már nem fog...

2015. ápr. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!