Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek igaza van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtünk az utóbbi időben. Ma ő mondta, hogy legyen vége akkor, de amit rám költött pénzt adjam vissza neki.

Most ezt komolyan gondolja? Ez a legfontosabb neki? Nem is az, hogy megbeszéljük a dolgot?


2015. aug. 6. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menyit költött rád? és te menyit költöttél rá? Vannak ilyenek..
2015. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából ő vett mindent nekem. De nem kértem, csak kitalálta és megvette.
2015. aug. 6. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond neki hogy nem kértem hogy rám költsd és hagyd a faszba ez milyen már..meg sem érdemel ne akarj vele megbeszélni semmit ebből látszik milyen alak is valójában
2015. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mi volt köztetek, de amit magunktól adunk, nem kérjük vissza.
2015. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak nem tudtam mit reagáljak rá. Mert ő aki miatt van a feszültség és a szakítás is de a végére bevágja, hogy adjam vissza amit eddig rám költött mert nem érdemlem meg...
2015. aug. 6. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj vele ezek után megbeszélni semmit.


Most legalább kiderült milyen ember.

És még buta is ráadásul mert ha a pénz neki ilyen fontos akkor minek költött rád.


Mondd meg neki nyugodtan hogy te nem egy bank vagy ahová berakja a pénzét aztán kamatostul kiveheti.

2015. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, hogy akkor vigye el őket, de azt mondta neki az nem kell...
2015. aug. 6. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a pi.csába, ez egy igazi fa.sz... mennyire égő már.
2015. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre szokták azt mondani, hogy ha a saját szara nem lenne büdös, még azt is megenné. Hagyd a fenébe, mondd neki, hogy anyagias szemétláda, és csapd rá az ajtót végleg.
2015. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ekkora f*_sztarisznyát :O

brrr...még a hideg is kirázott :D

2015. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!