Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés

Az történt hogy két hete egy buliba megismerkedtem egy másik fiúval és véletlenül lefeküdtünk. Egy hetet haboztam mire elmondtam a páromnak de aztán végül rávettem magamat. Kitört a balhé elhordott mindennek pedig mondtam neki hogy nem jelentett semmit a dolog és kicsit részegek is voltunk és nem tudom mit tegyek mert szeretem légyszi segcsietek!


Én 23N ő 25F



2015. júl. 21. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha :D Remélem csak trollkodsz. Mert ha nem, akkor erősíted a sztereotípiákat.
2015. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Véletlenül lefeküdtetek. Ja, véletlenül szoktunk kúrni valakivel:D
2015. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nincs, én a helyében valószínűleg nem balhéztam volna akkorát, csak szépen dobtalak volna a p*csába.
2015. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bele akadhatna már a fa.szom így valakibe


Egyszer csak nem figyelek oda egy pillanatra és már dugom is a nőt


Nagyon támogatom ezt az ötletet

2015. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Kamuuuuu
2015. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Elhiszem hogy elitéltek mert veleetek még biztos sosem történt ilyen. Azért együttérzésből tudna valaki segíteni???
2015. júl. 21. 23:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzésből is dugtál már mással? Komolyan.. "véletlen lefeküdtünk" még ha véletlen elcsattan egy csók félrészegen, ok megbocsájtható kis balhéval, de ez? Ha ilyen buta vagy viseld következményeit, páros lábbal dobtalak volna ki.
2015. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge provokatív kamukérdés -.-...
2015. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szakadok, úgy röhögök.. jaja, együttérzésből könnyebb félrelépni, mint csak úgy véletlen, na meg részegen.
2015. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem -.- arra gondolok hogy hibáztatok ti is és nagyon bánjátok. Nem kamu kérdés ne idegesitsetek már!!!!!!
2015. júl. 21. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!