Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vehetném rá magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá magam, hogy kilépjek a kapcsolatból? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm kíváncsiságra hivatkozva, (valamint lényegében amiatt, hogy nekem kevés időm volt rá munka miatt), sok év párkapcsolat, és együttélés után elkezdett kijárogatni valakivel, úgymond pótcselekvésképpen, aki szerelmes lett közben belé. Noha sokat dolgoztunk és javítottunk már a kapcsolatunk minőségén, és megőrzésén azóta (is), mára a helyzet az (noha nem történt még semmi komoly köztük), hogy nagyon kezdett kötődni a másikhoz, lehet, hogy bele is zúgott,

de "nem akar elveszíteni engem, mert azt nem bírná ki, hogy kilépjek az életéből, mert nincs semmi baja velem, s a kapcsolatunkkal, csak most egy ilyen helyzetbe sodródtunk bele, amiből nem látjuk a kiutat, legszívesebben mindkettőnket <megtartana>".


Gyakran azt érzem, hogy már csak úgy tudjuk megoldani a helyzetet, ha valamiért a másik eltűnik, ami nem valószínű, vagy én lépek le, de nem tudom rávenni magam, csak folyton időt adok neki, ahogy kéri, hogy rendet csináljon magában, de minél többet találkoznak, annál rosszabb. És mind az van előttem, hogy ha otthagyom, akkor belegondolni is rossz, hogy a másikkal legyen, hogy pl vele bújjon ágyba ennyi közös dolog után (neadj' Isten jobb is legyen vele... brrr). Tény, hogy egy férfias ego-harcról is szól a dolog.

Ráadásul ez most akkor elköltözéssel is járna, márpedig egyszerűen nem fér bele most nekem sem anyagilag, sem időm nem engedi, hogy költözködéssel foglalkozzak.


Nem tudom sehogy sem elengedni Őt, pedig már én is látok dolgokat, ami miatt a gondviselésre is rá tudom fogni a helyzetet... Nem voltam még soha ilyen helyzetben (és reméltem, hogy nem is leszünk... olyan jók voltunk pedig, és ezt leszámítva vagyunk ma is.)

Mit tegyek??



2015. aug. 14. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

megmondod a lánynak válasszon, és ha őt választja akkor tudod, hogy őt akarja nem téged, ez neked is egy löket lenne...


22F

2015. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 datass ***** válasza:

"nem akar elveszíteni engem, mert azt nem bírná ki, hogy kilépjek az életéből, mert nincs semmi baja velem, s a kapcsolatunkkal, csak most egy ilyen helyzetbe sodródtunk bele, amiből nem látjuk a kiutat, legszívesebben mindkettőnket <megtartana>".


Ez az idézett azért sokat elárul a párodról...


Ha nála tényleg ez csak egy fellángolás lenne akkor pont hogy nem kellene találkoznia ezzel a másik férfival hogy minél előbb elfelejtse.


Téged jelen pillanatban tartalékba rakott, ha esetleg nem jönne be minden az új férfival ahogy gondolja, akkor csak leporol téged és minden megy úgy mint régen.


Legyen egy kis önbecsülésed és állítsd választás elé!

Vagy te vagy a másik férfi!


Ne marcangold magad emiatt feleslegesen és úgymond kergesd magad "őrületbe".

2015. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudod ennyire tűrni, hogy megalázzanak ? :( Komolyan már nem is a csajt ri..ancozom le, hanem téged okollak, hogy hagyod, hogy valaki ezt csinálja veled...Komolyan ebbe szeretnél lenni még esetleg évekig ? Ahelyett,hogy adnál esetleg magadnak egy esélyt, hogy olyan lánnyal találkozz, aki tényleg szeret ? Mit tegyél ? Dobd ki ! Legyen már egy kis önbecsülésed..és kezdj új életet.Az a srác meg vigye, ha akarja.
2015. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, hát kellenek az ilyen beszólások, még a végén lehet, tényleg feldühödök, s összejön a dolog. :)


Amúgy így az alapján, amit leírtam szerintetek mi gátol engem leginkább, hogy ezt tegyem? Túlságosan szeretem? Nem akarom elhinni, hogy ez a helyzet? Megszokás? Túl naiv vagyok? Férfi büszkeség? "Még azért se" típusú hozzáállás? Vagy valami egyéb?

2015. aug. 14. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem mintha a bátyámat olvasnám! Ő is egy ekkora idióta mint te, már meg ne haragudj! Ő már odáig jutott, hogy természetes, ha ismerkedik a neten a riherongy párja, mert szüksége van a bókokra, mert hogy ő egy bombázó, és megérdemli.... jelzem családos anyuka... mégis vele van, és nem csak a gyerek miatt, mert imádja, vagy inkább betegesen függ tőle, vagy én nem is tudom... náluk pár hétig tartó külön költözés volt, mikor a csajhoz érkezett a netes udvarló , a közös házukba , majd eltűnt... ezután bátyám visszament hozzá... no komment :( Nagyon úgy tűnik te is egy ilyen balek vagy... fogalmam sincs hol az önbecsülésetek, hová lett a férfi belőletek????
2015. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!