Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak számomra szégyen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra szégyen, hogy a legtöbb nő ha kilép egy több éves kapcsolatból, akkor már másnap vagy egy héten belül új csávója van?

Figyelt kérdés
Akivel történt már ilyen az elmagyarázná, hogy ilyenkor mit gondol..? :D

2015. júl. 27. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Társfüggőség.
2015. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen kágyilló megágyazott már a kapcsolata alatt. Nekem sosem kellet a fajtájuk.
2015. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nincs jogod mások felett ítélkezni, hogyha nem tudod, hogy mi van a háttérben.
2015. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyeneknél két eshetőség áll fenn:

1. már jóval a kapcsolat vége előtt megalapozta következő kapcsolatát az új pasival

2. az új pasi csak felejtőnek kell, hogy addig se unatkozzon, míg nem talál egy jobbat, és/vagy az exe meg nem gondolja magát


De az a csávó is hülye, aki összejön egy ilyen csajjal, szóval meg is érdemli.

2015. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Nos nekem ket ilyen kapcsolatom is volt. Az egyiknel meg fiatal voltam, az utolso 3 honap nagyon szar volt, mar sokszor neki akartam futni a szakitasnak, de nem ment. Azalatt a 3 honap alatt ismertem meg a kovetkezo baratom. A szar kapcsllat mellett jo erzes volt, hogy valaki foglalkozik velem. Vegul a srac szakitott hirtelen felindulasbol, en megkonnyebbultem es kb 1 honap mulva mar a masikkal voltam, addig ott is a toketlenkedes ment. Ez 1,5 eves kapcsolat volt. Mar az utolso honapokban tovabb lrptem, csak fiatal voltam, elso komoly szerelem, bizonytalan voltam magamban.


A kovetkezovel 4 evig voltunk egyutt. 3,5 ev utan szakitottunk. Ekkor a parom be is probalkozott, de elhajtottam. Az exemmel ujra probaltuk, fel evig voltunk egyutt. Ezalatt a parom nem adta fel, ostromolt. Az exemmel pedig gyakorlatilag ezalatt a fel ev alatt zartuk le a kapcsolatunkat, kellett a tovabb lepesunkhoz. Szakitottunk, o ket nap utan mar kapcsolatban volt a jelenlegi parjaval, en meg 2 het utan a parommal. Az utolso felev tehat a lezarasrol szolt, es persze mindkettonknek ott volt a kiut kifele,ami meginkabb azt jelezte hogy ideje veget vetni a kapcsolatunknak.


Egyebkent a nok altalaban meg a kapcsolat vegen lezarjak magukban a dolgot, mert amig nem latjak, hogy vege, addig nem lepnek ki. Csak ha mar tenyleg vege..utana minek gyaszoljon? O mar lezarta magaban. En is nyilvan addig voltam kapcsolatban amig lattam ertelmet..orlodtem sokat, honapokat, a kapcsolat mar szar egy ideje, en pedig tovabbleptem magamban, hogy ki tudjam mondani, hogy vege.

2015. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én anno nem egy héten, de egy hónapon belül randiztam szakítás után. A történet dióhéjban: nagy szerelemnek indult, de később egyre jobban kiderült, hogy nem illünk össze, nem közösek a céljaink, az érzelmi igényeink, meg szinte semmi ami fontos hosszú távon. Folyamatos veszekedések, kiborulások, többszöri szakítás és visszafogadás, se veled, se nélküled játszmák után valahogy kiégett az egész, így visszagondolva az érzelmeket már csak erőltettem, bebeszéltem magamnak, nem akartam veszni hagyni ami szép volt, hátha helyre lehet még hozni. Nem is tudom, talán mert első szerelem volt és azt hittem, nem lesz több. Nem lehetett helyrehozni és mikor szakítottunk, már egy ideje nem volt köztünk igazi érzelem, már inkább csak valami függőségféle.

A végén már annyira elegem volt, hogy szakítás után nem gyászoltam egy percig sem, és egy hónapon belül igent mondtam egy laza randira egy szimpatikus sráccal, aki később a férjem lett.

Úgy igazából tojok rá, ha valaki elítél érte.

2015. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nálam 1 ilyen fajta eset volt.

Igaz nem totálisan így.

De volt egy lány, aki nagyon megtetszett, majd ismerkedtünk flörtölgettünk aztán kiderült h van barátja.

Így annyiban is maradt a dolog részemről.

Nyomta a szokásos slágert h legyünk nagyon jó barátok ami köszönöm de nekem már van elég.


Noss 4 hónappal később szakított a párjával több mint 3 év után persze lehet h 4 na mindegy, majd 4 napra rá felkeresett, akkro megint leültünk beszélgettünk, és úgy döntöttünk vágjunk bele miért is ne, végül több mint 4 évig voltunk együtt.


Ebben benne van ugye az is amit asszem a 4-es válaszoló is írt, hogy ugye volt neki alapja de nem pont így fogalmaznék. Szóval nem, nem búfelejtő voltam.

2015. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A "7" reagálva

Nem most jöttem a falvédőről ,de olyat még nem halottam, hogy egy lány vette volna a fáradságot arra,hogy felkeressen egy pasit akit korábban már elkergetett. Ez nagyon ritka, de azért jó hallani, hogy ilyen is van.

37F

2015. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 én már hallottam ilyenről, csak azt nem értem higy ez most hogy jött ide.
2015. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mármint az enyém, hogy jött ide? A kérdésből jött ide, azzal hogy ugye a legtöbb nőt lenézik emiatt vagy nem gondolják komolyan, ésatöbbi.


Jó tény biztos marhára szerencsésnek mondhatom magam, mert magam körül ritkán látom. Csak nálunk ez úgy volt h megismertük egymást aztán hogy neki ugye párja van aztán hagytam, aztán felkeresett.

2015. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!