Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A dühtöl és a csalódástól nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dühtöl és a csalódástól nem látok tisztán?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja lett vège egy 1,5 èves kapcsolatomnak. A történet röviden;

Az exem elvesztette az állását minden ezzel kezdödött .. alapból nagyon rossz anyagi helyzetbe van, volt .. lakáshitel, adóságok , levonnások... Amennyit csak tudtam segítettem neki, anyagilag, érzelmileg, ahogy csak lehet.Együtt terveztük, hogy akkor megpróbáljuk másik városban. Eddig nem is volt gond. Eladták a lakást amiben én laktam, családni okok miatt haza költözni nem tudtam.. na itt kezdöttek a gondok ... mivel ö egyedül él bíztam benne, hogy oda mehetek hozzá.. Depressziós lett , magába forduló.. mivel tönkre ment az élete... egy hét szenvedés után szakított velem, azzal a szöveggel, hogy azt se tudja mi lesz vele, mit fog kezdeni, tele van tartozással, nem érdemlem meg hogy bele húzzon engem is, jobbat érdemlek, ilyen helyzetben nem tudd meg oldani egy párkapcsolatott is... Na és tegnap jött a pofon.. van egy lány akivel mindig is jóba voltak, soha nem zavart mert nem tartottam vetély társnak. Hivogatta a lány meg néha találkoztak is , de nem zavart mert még együtt beszéltük ki hogy milyen kis buta, meg 25 évesen van egy 6 éves fia meg a családja milyen gáz ... ( milliomos a családja) na es bumm szakítás után egy hónappal kivel jött össze ? Vele... a volt párom felment pestre amit ugye együtt terveztünk a lány itt van de após próbál neki munkát találni hogy haza tudjon jönni.. azt mondta a volt párom, hogy nem tudta volna nekem elmondani ( persze mastól hallottam meg) bocsássak meg, ne haragudjak.. meg beszéljünk meg nem miatta szakított velem ... de eddig is hívott meg találkoztunk is pedig már együtt voltak ...most tényleg nem szerett volna ? Hogy tudod ilyen gyorsan túl lenni rajtam ? Mert mikor vel, volt fix hogy nem volt köztük semmi .. vagy a pénz ? Vagy csak lúzer vagyok :(


2015. szept. 4. 15:19
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Előadta magát neked rendesen, szerintem csak a pénzre ment, de majd megbánja még ezerszer is. Jobb neked ilyen ember nélkül.
2015. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát.. így elolvasva nem túl szép..

szerintem örülj, hogy idejében kiszabadultál ebből a kapcsolatból és "csak" 1,5 évet vesztettél..

közhely, de csak előre nézz, ne rágódj már ezeken..

2015. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, a csaj elözö pasija egy discot kapott .. sajnos én ilyet nem tudok ... meg a kutyám alig akarta elfogadni nem, hogy egy idegen gyeret neveljen fel, ettöl mindig kiakadt ... meg emlékszek mikor együtt voltunk a csaj hívta telefonon fel se akarta neki venni, mondtam, hogy beszélj vele nyugodtan ... szó szerint elzavarta a kis csajt ...
2015. szept. 4. 15:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg ugye a másik, ö megérdemli az adóságát, ö vele megtudja oldani a párkapcsolatott, töle elfogadja a segítséget, tölem nem aki 1,5 ig mellette volt jóban, rosszban ... :(
2015. szept. 4. 15:37
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
Ne szomorkodj na, pénzért tényleg nem lehet szerelmet venni, viszont ezáltal megtudtad, hogy neki mi számít. .. . Nem veled van a gond, hanem vele, hogy a könnyen jött pénzben látta a jövőt. Aki igazán szerelmes beléd, azzal együtt megtudjátok oldani a gondjaitokat. :)
2015. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem szeretett. Addig kellettél neki,amíg nem jött be az akire várt. Sajnálom. És az elvesztett másfél évet te is fogod,mert egy érdemtelen emberre pazaroltad el.
2015. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg mindig jobban jartal, mintha azutan lepett volna le, hogy az osszes penzedet, energiadat az o problemajanak a megoldasara aldozod.
2015. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!