Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki egy szakítást sohasem bír kiheverni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Van ilyen, de ez nagyon komoly személyiségzavarra utal, szakemberre lenne szüksége az illetőnek.
2015. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem eloszor mindenki ugy erzi hogy sosem heveri ki.

De az elsonek igaza van, es amig nincs szukseg dokira addig biztosan rendben lesz.

Van akinek egyszeruen eleg egy het, masnak egy honap... valakinel pedig csak az ujdonsag varazsa segit, nem mindenki egyforma.

2015. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az 1-esre ne hallgass ostobaságot beszél.


Nagyon ritkán előfordul az ilyen. Az ikerlángra is jellemző.

2015. szept. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3: Mit értesz ikerláng alatt?
2015. szept. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 Nézz utána neten, beütöd google-ba, és egy csomó találatot ki fog adni. Ezt 2 mondatba nem igazán lehet leírni. A lényeg: ha elveszti a másik embert, akkor egész életébe a másikat keresi, azt akit elvesztett.
2015. szept. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2015. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kábé 10 hónapja ment szét a kapcsolatom. Mind a mai napig nem tudtam túltenni magam rajta. Egyszer összetalálkoztunk, felment 290-re a pulzusom, de nem beszélgettem vele. Mit meg nem adnék, ha akár egyetlen napot elölthetnék Vele.

#1 Most menjek pszichiáterhez?

2015. szept. 10. 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez. 14 hónapja ért véget az egyik kapcsolatom, de szerintem soha nem leszek TELJESEN túl rajta. Randiztam már azóta, tudnék szerelmes lenni, készen is állok rá, nem hiányzik a másik srác, semmi pénzért nem kezdeném újra vele, nem szeretem, hozzám sem érhetne, de valahogy bennem van az, hogy nagyon sajnálom, hogy úgy alakult, ahogy, és sokat gondolok rá. Ő volt az, aki egyébként a rengeteg negatív dolog mellett olyan személyiség volt, amilyet ritka találni.
2015. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Ez nem túl jó hír. :( Voltak időszakok, amikor azt hittem, vége, lezártam, de mégis mindig visszapofátlankodik a szívembe. És szinte 100%, hogy sosem jövünk össze újra, sőt még beszélni sem fogunk.

Kár, hogy az élet nem olyan, mint az amerikai romcom-ok, amik csókolózással érnek véget a "The End" felirat előtt.

2015. szept. 10. 11:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az is egy meghatározó dolog szakításkor,hogy miért és hogyan lett vége.Velem nemrég szakított a barátom,és nem is az fáj,hanem aminek elhordott és ahogyan viselkedett velem.Mikor legutoljára találkoztunk,ő már úgy volt vele,hogy többé nem fogunk,és ezt velem nem közölte.Azóta ő már ismerkedik,és olyan progjamjai vannak a csajokkal,amik velem sosem voltak.Ez fáj leginkább.Emiatt nehezen tudom magam túltenni a dolgokon.
2015. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!