Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart kiheverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart kiheverni a szakítást?

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok, 4 évig voltam együtt az exemmel. Mindig csak húzta-halasztotta az esküvő, elkötelezettség témát.A napokban rákérdeztem mit akar, kiderült semmit, nagyon szeret ugyan, de neki untig elég, hogy mindennap beszélünk, heti 1-2 randi, közös nyaralás, nem is érti mi a bajom, hisz minden működik, nincs semmi vita köztünk, most jöttünk meg egy wellnessről.Ő jól elvan egyedül, összeköltözni nem akar, esküvőt sem, illetve a válasza: majd...

Nos, én szakitottam vele, hisz elég idős vagyok, szeretnék egy igazi társat. (hozzáteszem, nagyon szeretem Őt) Ő könnyek között, de elfogadta a döntésemet.

Én azonban azóta nem alszom, fogyok, sírok...Mennyi ideig tart ez az állapot?



2013. dec. 19. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem lehet megmondani, hogy mennyi ideig fog tartani kiheverni a szakítást, sok mindentől függ.


Azt elárulpd, hogy mi a jó francért vártál erre négy évet?? Mondjuk 1 év után miért nem egyeztettétek a jövőbeli terveiteket??

2013. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok annyi különbséggel, hogy én 32 éves vagyok, mi három és fél éve vagyunk együtt. Az első reakciója ugyanez volt, mint a te párodnak, hogy neki nagyon megfelel így. Aztán hagytam a fenébe a dolgot, nem erőltettem, de megmondtam neki, hogy nekem más céljaim vannak az életben, nem a járás az életcélom, hanem az, hogy valaki mellett biztonságban érezhessem magam. Eleinte szinte pánikot láttam rajta. Aztán szerintem emésztgette magában a dolgokat, mert szépen lassan egyre többet beszélgettünk a jövőről és pár napja már ő maga mondta, hogy szeretne velem élni. Nem tudom, hogy hogyan fog alakulni, mert ő még senkivel sem élt együtt előttem (nyilván ezért is fél annyira), de bízom a legjobbakban. Abszolút meg tudlak érteni, sajnálom, hogy te is ebben a cipőben jársz, de talán még rájöhet, hogy hülyeséget csinált és lehet, hogy keresni fog téged. Kívánom, hogy vagy így vagy úgy, de találd meg a boldogságod!
2013. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyeztettük, az elején én sem akartam, hisz nekem volt előtte egy élettársi kapcsolatom, neki volt egy rossz házassága.Mivel az élettársi kapcsolatom is rózsaszín köddel indult, majd szarul ért véget,nem akartam rögtön sem összeköltözni, se házasodni.Jó volt ez elején így ezek a randik, kirándulások...aztán vhogy megrekedtünk ezen a szinten.

Gondoltam, majd eljön az ideje. Néha rákérdeztem, ő mindig megnyugtatott, h szeret, nincs senkije (most is ezt mondta, még sírt is nagyon, mikor kidobtam), várjunk még egy picit,ő velem képzeli el a jövőjét,hisz így is boldogok vagyunk, minek összeköltözni, minek papír...

2013. dec. 19. 09:16
 4/14 A kérdező kommentje:
2-esnek: Igen, elején ő is pánikolt, emésztgette, mi több többször hangosan álmodoztunk hol és hogyan élünk majd együtt, még közösen házat is néztünk, de sajnos nem szeret annyira, hogy a félelmét legyőzze. Nem fog keresni. Azt mondta a végén maradjunk barátok...de én nem hiszem, h mostanában barátként (vagy egyáltalán) keresni fogom.
2013. dec. 19. 09:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha könnyek között fogadta a szakítást, akkor ennek még nincs vége, mert részéről is maradtak komoly érzelmek.


Hagyj neki egy kis időt, hogy mérlegelni tudja mi a fontosabb. Szerintem ha hiszed ha nem, pár napon belül keresni fog. Hagyd, hogy küzdjön érted egy kicsit.

2013. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem fog keresni, kérte, h én se keressem, sőt azt is mondta, h ha egyikünk keresné a másikat, a másik ne engedjen neki.

szeret igen, de nem szerelmes belém, ezt is elmondta és azt kívánta találjak egy igazi társat, mert megérdemlem, ő most egyedül akar egy jó darabig maradni, ha majd hiányozni fog neki a szex, akkor majd felszed vkit 1-2 éjszakára, de komoly kapcsit nem akar más nővel sem.

2013. dec. 19. 09:29
 7/14 A kérdező kommentje:
Még annyi: hogy nem azért sír ilyenkor vki, mert annyira szeret, inkább az egójának fáj, h elvesztette a játékát, hiszen kényelmes voltam neki, neki mindenben megfelelt ez a dolog, nekem volt csak 1 idő után kevés.Ő ezt így elhúzta volna idők végezetéig.
2013. dec. 19. 09:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jol tetted! A kapcsolatotok fejlodik. Neha hullamvolgy kell, hogy tovabb tudjon lepni.

(Es szerintem ossze fogtok koltozni.)


39F

2013. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
de utálom ezt az ego szót :(
2013. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annak amit o akar egy huszoneves no felel meg. 30 folott mar nem erdemes eveket pazarolni olyanra aki nem gondolja komolyan.
2013. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!