Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam egy csoporttársamm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy csoporttársammal, azóta nem szól hozzám. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Új voltam a csoportban, jóban voltam a sráccal, és összejöttünk. Nem tartott sokáig, csak 2 hétig! De én nem akartam vele lenni, valamiért nem tudtam szeretni. Tetszett és kedveltem, de valami nem volt jó. Legalább megpróbáltam. De nem tudtam hazudni neki, így elmondtam, és szakítottam vele. Ő már a beszélgetés közepén felállt és elment, azt mondta, csak becsaptam. Pedig nem! És ez már májusban volt! Azóta eltelt a vizsgaidőszak, a nyár is, és még most sem szól hozzám. Mérgesen néz és meg van sértődve, biztos bántja a büszkeségét. Pedig én igazán nem voltam bántó! Tisztelettel beszélgettem vele és őszinte voltam.


Mit tehetnék? Elvégre el kellett volna fogadnia...semmi sem kötelező, ez pedig nem jött össze, ennyi. Miért kell így megsértődni? Vagy nem is éri meg foglalkozni vele? De még 5 évig csoporttársak leszünk, és bánt, hogy úgy néz rám, mintha megcsaltam volna, vagy nem tudom. Nem felnőtthöz méltó szerintem.


21L



2015. szept. 13. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd békén. Van más csoporttársad is akit csesztethetsz!
2015. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én soha nem akartam bántani őt! Nem értem, miért kell azt mondani, hogy ,,csesztethetsz"...most mi? Mintha mindenkit csak kihasználnék vagy nem tudom.
2015. szept. 13. 11:14
 3/7 anonim válasza:
100%
Azt odáig értem, hogy ő nem szól hozzád. De te szoktál mellé ülni, beszélgetést kezdeményezni vele? Mert lehet, hogy ő is épp ugyanazt gondolja, mint te, hogy meg vagy sértődve és mostmár beszélgetni sem akarsz vele semmiről.
2015. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én...félek tőle egy picit...elvégre ő sokkal magasabb is mint én, férfi is, és...nem keresi a társaságom. Nem kerül, meg most már köszön is. Nem tudom. Lehet ez idővel alakulni fog :) Majd elül a dolog.
2015. szept. 15. 21:34
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem ismerlek titeket, de azért azt nem hiszem, hogy bántana. Amúgy az mit jelent, hogy kerül?
2015. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mármint hogy nem keresi a társaságod?
2015. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem is kerül annyira most már. Csak még az elején...:) Most már nincs gond. De még mindig gondolkodom rajta h bocsánatot kérjek...Másokkal még mindig közelebbi viszonyban állok, kérnek, kérek, megköszönnek, megköszönök, kérdezek, kérdeznek stb. Ő nem...
2015. szept. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!