Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan győzzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg, hogy komolyan gondolom a szakítást?

Figyelt kérdés

A sráccal, akivel kb. egy hónapig jártunk, szakítottam (3 hete). Elég stresszes időszakban voltam, és mikor szakítottam kérte, hogy várjak, biztos csak a körülmények miatt nem érzem jól magam. Mondtam neki, hogy ez ettől független. Vitázott velem egy ideig, majd úgy tűnt, belenyugodott. 2 hétig nem beszéltünk, egyszer találkoztunk, mert része a lazább baráti körömnek. A héten viszont újra elkezdett írogatni, hogy hogy vagyok, célozgat arra, hogy rá van szükségem. Én nem bántam meg, most sem akarok vele lenni. De mintha ezt nem értené.

Nem akarom nagyon bántani, de meg kéne értetnem vele, hogy vége. Vagy ha kerek-perec elküldöm, az jobb, mert bár megsértődik, esetleg továbblép? 22L



2015. szept. 13. 23:34
 1/5 aperitif ***** válasza:
100%
Első lépésben kerek perec megmondod neki, hogy nem, másodikban rövidre zárod a kapcsolatot, nem válaszolsz, nem veszed fel a telefonját, nem találkozol vele.
2015. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerek-perec megmondod, te még mindig úgy látod, nem vagytok egymáshoz valók, és ez független attól, hogy éppen stresszesebb volt az az időszaka. Továbbléptél, a fellángolás elmúlt. Kívánj neki sok sikert, hogy megtalálja a párját. Ha nem érti meg, nem válaszolsz többet a hívásaira, üzeneteire. Győzködni nem kell, mert ha szerelmes, azt úgyis csak betudja annak, kéreted magad. A kommunikáció felfüggesztése hozhat leghatékonyabban eredményt.
2015. szept. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki vagy ha éhes vagy?!? Kapj be egy SNIKERST!..... Na jobb már?
2015. szept. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Azért egy 1 hónapos kapcsolatot nehogy már ne tudj lezárni és kilépni belőle! A megoldás ott van az utolsó mondatodban!
2015. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyj le és l3gy vele kedves, úgy eltűnik, hogy csak pislogsz! Kipróbált recept és működik:( Ha külföldi pasi, akkor nem, nekik a jó kell.
2015. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!