Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha igazán számítanék neki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán számítanék neki már sikerült volna elfelejtenie a múltat?

Figyelt kérdés

A volt barátom szakított velem, mert elmondása szerint nem tudott megszeretni.

Na most a történethez hozzátartozik, hogy neki előttem volt egy hosszú kapcsolata és nem rég derült ki, hogy ő ezen nincs még teljesen túl. Úgy gondoljuk ez lehetett a gond, ami miatt nem tudott megszeretni. Minden tökjól működött, csak mivel ő érzelmileg nem zárta le teljesen a múltat, így lehet, hogy azért nem működött velem ez a kapcsolat.

Mondta, hogy jelenleg senkivel se tudna a múltja miatt együtt lenni.

De én mondtam neki, hogyha igazán számítanék, sikerült volna már elfeledtetnem vele az előző kapcsolatát.

Igazából már annyira fáj reménykedni ebben az egészben, hogy próbálom magammal elhitetni, hogy tényleg nem voltam neki elég jó és ezért nem működött... Plusz azt is próbálom elhinni, hogyha neki nem lett volna ez az előző kapcsolata, akkor se működött volna velem... Fáj ha arra gondolok, hogy talán minden tökjó lenne, ha ő már túl lenne a múltján...


2015. szept. 18. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy, már betegesen ragaszkodsz hozzá!

"Mondta, hogy jelenleg senkivel se tudna a múltja miatt együtt lenni. "---> nem a francot nem, de veled nem az tuti.


Ne várj rá.

2015. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Miért ragaszkodnék hozzá betegesen?

Nem írkálok neki, nem keresem már. Sokszor ő jön oda még hozzám.

Igen direkt azért mondtam én is neki, hogyha találkozna valakivel aki igazán megfogja, akkor simán el tudná felejteni a múltat.

2015. szept. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!