Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szeret még? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még? Van még remény az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Majdnem 5 év házasság után június végén váltunk el. Én akartam pontot tenni a végére, mert régóta voltak problémáink, sokszor mondta, hogy legszívesebben elválna. (Soha nem tett ez ügyben semmit..) Aztán besokalltam, és tényleg véghez vittem. Ő még a válás előtti napokban is könyörgött, hogy próbáljuk újra, szeret engem, stb. Van egy 4 éves fiúnk, ne váljunk el..

Én hajthatatlan voltam.

Viszont azóta (szept eleje)sokmindent máshogyan látok, érzékelek. Ezt elmondtam neki, bocsánatot kértem az ok nélküli bántásokért. Ezt ő megköszönte. Teljesen kikészültem, rengeteget sírtam, ő pedig vigasztalt... Baráti unszolásra most pszichológushoz járok. 2 nappal ezután az ágyban kötöttünk ki, pedig volt neki egy "kapcsolata". Utána teljesen össze volt zavarodva, mondta, hogy nem akar ilyet többet. Nagyon kedves hozzám, mindenben segít, a gyerekkel is rengeteget foglalkozik..

Azt mondja, hogy nem akar újra velem lenni, de azóta még 2szer volt köztünk szex. (Az elsőt ő kezdeményezte...)Mondta, hogy csak szex, mást nem akar... Mondtam, hogy ok. De a második előtt és után teljesen össze volt zavarodva, és mondta, hogy nem akarja, mert csak reménykednék. (Ez múlt hét végén volt, és hétfő óta a családomnál vagyok.)

Azt állítja, hogy már régóta nem szeret, és örül, hogy elváltunk... De akkor nem értem a tettét, azt, hogy miért van szex? Miért küzdött júniusban, miért tett meg mindent, hogy megmentse a kapcsolatunkat? Miért segít azóta is? Még mindig van kulcsom a közös otthonunkhoz...



2015. szept. 24. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ez így nagyon zavaros helyzet, hiába írnánk hogy szeret, vagy hogy igazából már rég nem, ennyiből nem lehet leszűri, holnap lehet hogy már teljesen más lesz a helyzet. szerintem valamit a kommunikációbann szúrtok el, de nagyon. látom, hogy nyitott vagy a segítségre, miért nem mentek el ketten párterápiára? akkor legalább egy objektív vélemény is lenne, valaki aki kívülről lát benneteket, és még ha váláshoz is vezet az út, azt is könnyebben meg tudnátok ott beszélni, üvöltözés nélkül, amúgy pedig megbeszélni a problémákat-akár a múltbélieket is sosem árt! megér egy próbát!
2015. szept. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te a kapcsolat közben és előtte sem tudtad mit akarsz,sem egy kapcsolattól,sem az élettől.


Ezért van az, hogy most sem tudod éretten átgondolni.

2015. szept. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. A szex az csak szex! Túlmisztifákálod, hisz még a képedbe is vágta, hogy csak szex és ne reménykedj.
2015. szept. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy pasinak a szex szimpla szex sokszor.Plusz megmondta hogy már nem akar tőled semmit.Lehet hogy magában még örül is annak hogy te most szenvedsz,mikor ő szenvedett,nem foglalkoztál vele.A helyedben inkább arra gondolnék hogy mennyi problémátok volt,ami nem oldódott meg,nemhiába vitted véghez a válást.Segíteni pedig a gyerek miatt segít,ez normális.
2015. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én kizártnak tartom, hogy párterápiában benne lenne. Hiszen ők már nem is egy pár. Ami a szexet illeti: valószínűleg izgalmas lehet neki ágybabújni a volt feleségével, aki a válás által átlényegült tiltott gyümölccsé. Ugyanakkor azt írod, össze van zavarodva... Mi nem tudhatjuk, mi megy végbe a férjed fejében, ahogy azt sem, nem csak hitegeted-e magad azzal, hogy úgy értelmezed a viselkedését, ahogy az neked tetszik.
2015. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hiszek az újrakezdésben,az 1000-ből az az 1 vagyok,igen.

A szerelem köztetek már 3év után lecsillapodott,ez természetes. Megmarad a szeretet és összetartozás,és a sex,no meg a közös gyerek. Innentől kezdve már nem hormon,hanem logikus döntés kérdése újra együtt vagy új utakon tovább.

2015. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A csaja nincsen meg, és egyre több közös programban van benne...

Kedden nagyon bensőséges beszélgetésünk volt. Egy csomó mindent megbeszéltünk... Azóta kicsit visszavonulót fújt.

2015. okt. 12. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!