Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem, elrontottam mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem, elrontottam mindent és nincs remény az újrakezdésre. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

9 éve megismerkedtem egy lánnyal. 1,5 évre rá összejöttünk. Nagyon-nagy volt a szerelem. Sőt, a mai napig szeretem a lányt, nem tudom kiverni a fejemből. Ő az első igazi szerelmem. Viszont 2009-ben 3 autóbalesetem volt 5 hónapon belül, ami kihatott a kapcsolatunkra. 2010 elején szakított velem a lány, 19 hónapnyi kapcsolat után, mert az egész életemre kihatottak a balesetek. Kómában is voltam, fejsérüléseim is akadtak szép számmal. Kellett volna, sőt még most is kellene gyógyszereket szednem, de egyszerűen nem vagyok hajlandó bevenni egyet sem. A lány szerint agresszív lettem... Bevallom, párszor elszaladt a kezem, de nem feltétlen érzem magam hibásnak. Teljes mértékben eltűnt az életemből, amit nem akartam / akarok elfogadni. Még mindig nagyon szeretem. Számot váltott, törölt az ismerősei közül a közösségi hálón, nem reagál az üzeneteimre.


Az unokatestvéreimmel a mai napig jóban van, ők is nagyon kedvelik a volt barátnőmet. Párszor megesett, hogy teljesen véletlenül náluk találkoztam a lánnyal. Kikeltem ekkor is magamból. Mérges voltam mindenre és mindenkire és ez sajnos a lányon csattant.


Tudom, elvetemülten hangzik, de kiderítettem a lány új címét. Felmentem hozzá, megakartam beszélni a dolgokat, de elborult az agyam akkor is, mert egy férfivel láttam őt a lakásban (nem szeretkezni). Már csak arra eszméltem, hogy nagy bajban vagyok. 2 év börtönt kaptam, valamint távolságtartási végzést. Nem rég jöttem ki a 'hűvösről'.


A mai napig nagyon szeretem és bármit megtennék érte, de elszúrtam mindent. Mit tehetnék?


26F



2015. márc. 15. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
gyökér vagy, nincs mit tenni
2015. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt csajodat nem akartad megerőszakolni, ha már úgyis ott vagy?
2015. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felkeresel egy pszichiáter szakorvost, egy dühkezelési tréninget, egy pszichodráma szakkört, belekezdesz az önfejlesztésbe, és új életet kezdesz a lány nélkül.
2015. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te vagy "Ricsike".
2015. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9%
Ez hülye... marmint az első hozzá szoló. Te igazan szerelmes ember vagy... sokat sajnos nem lehet tenni. Mivel az érzéseket nem lehet megvaltoztatni. Én is robbanékony vagyok és emiatt nekem is voltak problénák szerncsére ezért még lányt én nem ütüttem. Nagyon sajnalom
2015. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek késelik le volt nőiket..
2015. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 5 nem, csak te is egy vadállat vagy. ösztönlény
2015. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha többet ne keresd azt a lányt semmilyen módon. Keress munkát, szedd a gyógyszereid, járj orvoshoz. Gondolj arra, hogy ha egy szép napon újra szerelmes leszel valaki másba, akkor meg tudj neki adni minden jót, anyagi és fizikai biztonságot is. Ezért is járj pszichiáterhez, hogy a lelked is rendben legyen, ne bántsd pont te azt az embert, akiért bármit megtennél.
2015. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!