Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy azért szakítottatok valakivel, mert nem voltatok szerelmesek belé, csak szimplán szerettétek?

Figyelt kérdés
A szakítás ennek ellenére nagyon megviselt titeket?

2015. okt. 3. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Értelmes ember nem szakít ilyenért. Az szakít, aki azt hiszi, hogy a rózsaszín ködről szól a kapcsolat.
2015. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig szerintem a szeretet nem elég. Szeretettel szeretem a családomat, barátaimat. A páromat máshogy kéne nem?
2015. okt. 3. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen, a legutóbbi barátom. Maga a szakítás nem annyira viselt meg, inkább az előtte lévő pár hét, mikor tudtam, hogy ez így tovább nem működik, de azt is tudtam, hogy ő halálosan szerelmes belém. Nem tudtam, hogy mondjam meg neki, mivel indokoljam ezt az egészet, nem tudtam, hogy fog reagálni. Abban a pár hétben nagyon sokat sírtam, csomószor próbáltam elmondani neki, de csak halogattam. Mikor végre túlestem rajta, az hatalmas megkönnyebbülés volt, addigra én már kisírtam minden könnyemet emiatt a kapcsolat miatt, úgyhogy inkább boldog voltam, hogy újra szabad vagyok.
2015. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm... sajnálom a párod, biztos rossz lesz neki mikor kimondod a végszót. De ezekszerint jobbat érdemel nálad, aki majd őszintén szereti őt, hát nem kellemes a viszonzatlan szerelem az biztos. Mióta vagytok együtt?
2015. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem volt. Hozzá kellett volna mennem feleségül, és nem tudtam megtenni, mert nem éreztem azt,hogy egy életre el tudnék köteleződni mellette. Ezért szakítottam, mert úgy éreztem, hogy ez a becsületesebb, mintsem akkor szakítsak, ha jön egy szerelem. Aztán jött is, igaz, 33 éves koromig kellett várnom rá.
2015. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több tucatszor. Én az igazit kerestem, és ha nem volt elég lángolás, azonnal szakítottam.

Közel 50 kapcsolatomba, egy elrontott házasságba, és 40 évembe került, de megtaláltam. És ha még egyszer kezdhetném az életemet, akkor is így csinálnám, mert ez az, amiért (és ahogyan) élni érdemes.

2015. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!