Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar veletek olyan, hogy szakitottatok valakivel akit szerettetek?

Figyelt kérdés

Masfel honap utan szakitani fogok a baratnömmel, mert rajöttem, hogy teljesen külömbözünk. Nem sok közös van bennünk es nagyon boldogtalannak erzem magam vele. Nagyon elnyom neha es sokszor üvölt velem aprosagokert.

Ennek ellenere nagyon szomoru vagyok,hogy vege lesz a kapcsolatunknak. Nem szivesen szakitok vele, mert tudom,hogy nagyon hianyozni fog, de nem is akarok vele együtt maradni. :(


En 19F ö 16L


Legyetek szivesek valaszoljatok! :(


2014. aug. 26. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Távolság miatt. De nem itt jöttünk össze...!
2014. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is szakítottam már olyannak, akit nagyon szerettem. Nem volt könnyű meghozni a döntést, de ma sem döntenék máshogy.


Ha ilyen helyzetben lennék, mint te, én is egyértelműen a szakítás mellett döntenék.


Vágysz arra, hogy olyan emberrel legyél, aki "elnyom", és sokszor üvölt veled apróságokért?


Ezt érdemled?

2014. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves masodik!

Miert szakitottal akkor ?

2014. aug. 26. 21:17
 5/9 A kérdező kommentje:

Tenyleg nagyon nehez... Meg nem mondtam meg neki (meg egy valaszra var).

Az a baj,hogy mar nagyon hozza szoktam es mar most nagyon hianyzik, pedig meg nem is szakitottam.

2014. aug. 26. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szakítottam mert másfelé kacsingatott, és amikor rákérdeztem , hogy mi legyen a továbbiakban azt mondta "nemtudom". Én még próbálkoztam , nem sok sikerrel. Szerintem csak nem mert szakítani, nekem muszáj volt azt hittem észhez tér. Azóta azzal a sráccal van :(

Szerintem hozd fel neki a szakítást ,mert ha állandóan leüvölt az nem állapot . Majd párszor kirakják és rájön ,hogy mekkora hárpia.

2014. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
egyszer. Így nem gyűlöltük meg egymást. Jó döntés volt, mégha fájdalmas is.
2014. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok ,szakíts vele amíg így érzel ,én megtanultam ,hogy nem éri meg új esélyt adni a csaj is a saját érdekeit fogja nézni, én megbántam lett volna korábban alkalmam a szakításra , akkor nem lettem volna így földbe tiporva ,mint ahogy most . Szakítás után lenézett , az önbizalmamat pedig teljesen a földbe tiporta.
2014. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos muszáj volt :(((
2014. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!