Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnék elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék elfelejteni egy több mint 2 éve abbahagyott kapcsolatból egy lányt?

Figyelt kérdés
2012-ben ismerkedtem meg vele, játékban..igen most lehet kuncogni..egész jól elvoltunk, majd találkoztunk is, ő pesten lakik, így távkapcsolat volt..nagyon szerettük egymást majd 2013 szeptember közepén azt mondtam neki hogy nekem nem elég ő, ez egy rohadt nagy hiba volt..2 éve folyamatosan róla álmodok és nem megy ki a fejemből, számtalanszor írtam neki, de a legutóbbi időkben csak piásan, és már mondta is hogy hagyjam..egymásnak az elsők voltunk "mindenestől" ha értitek.. Már azóta másfél éve baratnőm van, de a régit is szeretem ..

2015. okt. 7. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:

először is a mostani baratnod mit szol ahhoz, hogy még az exednek irogatsz, piasan is? ne verd át a mostani barátnőd, ha a régit szereted még, akkor a mostanit ne szédítsd..

az exed meg kérte hogy ne irogass neki. miért? neki van kapcsolata? tovább lépett? van esely még nála?

2015. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Baratnom nem tudja, sokszor irtam mar neki de sosem valaszolt, bar amikor egyutt voltunk szerintem jobban szeretett mint en ot. Hat volt azota baratja, de most nem hiszem hogy van, de nem is lenyeges, egyebkent 15 voltam mikor megismertem, most 18 es fel. Es az az 1 ev 16 evesen eleg volt hogy (talan?!) a szivembe zarjam orokke..
2015. okt. 7. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

a mostani baratnoddel szemben nem korrekt amit csinálsz. alapból nem kellene belemenni egy kapcsolatba, ha mást szeretünk.

én is zaklattam egy ideig az exem. majd lassan túl lettem rajta. utána ismertem meg a mostani párom. de amíg nem voltam túl az exen, nem kezdtem kapcsolatot, pedig volt rá módom. szerintem szakits a baratnoddel, es keresd fel az exet személyesen. mondd el neki mit érzel. 50-50% hogy jól sul el.. de ha nem, akkor is könnyebb lesz lezarni!!

2015. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ :)
2015. okt. 9. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!