Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennél a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Hogyan szakítanál?

Figyelt kérdés

A barátság extrákkal kapcsolat veszélyes. Én két éve ragadtam egy ilyenbe, csak már úgy hívják, hogy "barátság élettársi kapcsolattal". Már nagyon kilépnék belőle, csak éppen egy lakásvásárlás/felújítás előtt állok, még nincs meg a lakás, addig nincs is hová mennem. Albérletbe menni felesleges lenne, egy plusz költözés, plusz pénzkidobás. Azt érzem, hogy ő (még) ragaszkodik, de én annál is távolabb kerülök tőle, mint amennyire sosem voltam vele.


Te mit tennél, mikor és hogyan mondanád meg neki?



2015. okt. 14. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyíltan és egyenesen megmondanám és kiszállnék. Ha kell akkor pénzpocsékoló albérletbe. De nem használnám ki tovább, ha biztos vagyok abban,amit érzek. Nem korrekt.
2015. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék pár hónapon belül 2 költözésbe is belemenni. Főleg, hogy nincs most munkám. A lehető legalacsonyabbra szorítottam vissza a kiadásaimat.
2015. okt. 14. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Te egy számító vagy! Ez az oldal nem tűrné el ha leírnám mit gondolok Rólad! Hogy lehetsz ennyire alávaló, hogy nem mondod meg az igazat Neki?! Én amikor elköltözöl nagyon kib...nék Veled! Őszintén elmondani mindent!
2015. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudhatnád, hogy ezen az oldalon csupa erkölcsi fárosz található, akik mellett Még Jézus is elbújhatott volna.

Amennyiben sohasem vallottál szerelmet, és a csaj tudja, hogy ő csupán dugópajti, semmi kivetnivalót nem találok abban, hogy kivárd a minden tekintetben megfelelő pillanatot. Addig légy egy kicsit távolságtartóbb.

2015. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, Miquel, tudom, hogy itt csak szentéletűek kommentelnek. :)

Sohasem vallottam szerelmet neki, és már kifejeztem, hogy ő inkább egy jóbarát nekem, mint akivel hosszú távra tervezek. Ott a bökkenő, hogy túl gyorsan összeköltöztünk. Igen, távolságtartó vagyok, vagy ha közeledne, egy poénnal elütöm a dolgot. Ettől eltekintve, jól vagyunk, nincs semmi baj, és érzelem sem.


Nem vagyok számító, nekem sem jó ez helyzet és valahogy így alakult. Egy görcs így az életem, főleg, hogy a családját nagyon kedvelem. Hidd el, jobban érezném magam egy kölcsönös szerelmi kapcsolatban!! Már azt is elfelejtettem, hogy hogyan kell "udvarolni". Mozi? Színház? Étterem? Virág? Séta? Bókok? Őszintén elmondani mindent? Igen, csak most éppen lakásvásárlás/felújítás előtt állok, addig nem mennék albiba. # 3-as, Te nő vagy? Írd meg privátban, hogy mit gondolsz rólam! Ha ez az oldal nem tűrné el ha leírnád. Bár, kedves, hogy nagy betűvel írtad azt, hogy “Rólam”. :)

2015. okt. 19. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!