Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel sokáig beszélgettem és már eljutottunk odáig hogy azt mondta szeret. Videócseteltünk is és úgy tűnt tényleg belém szeretett. Én is kezdtem úgy érezni. De aztán volt vagy kb 2 hét amíg nem tudtunk beszélgetni, azt mondta vár rám amíg végzek a feledatommal. Ehhez képest ma az fogadott amikor felmentem a netre hogy kapcsolatban van....írják neki vagy hagyjam inkább? Vigasztaló ötleteket is szívesen meghallgatok :'(

2015. júl. 1. 10:49
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

1. Na először is: találkoztatok személyesen?

2. Messziről jött ember azt mond, amit akar.

3. Várt ő, csak valaki érdekesebbet is megismert.

4. Gyere drágám, megvigasztallak :)

25/F

2015. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A neten nem igazi a kapcsolat, ha nem is találkoztatok soha.
2015. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy augusztusban találkozunk, de ezt bukta... :-S Na jó igyekszem nem szomorkodni...felveszek valami csini ruhát és meghódítom a világot :-D Ő meg legyen csak boldog, én is az leszek!
2015. júl. 1. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen rád célzott azzal, hogy kapcsolatban van.
2015. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mert az is ott volt hogy kivel...
2015. júl. 10. 12:38
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
#3as hozzászólásod a helyes, drága...egyszerűen könyveld el. Hazudott. Vannak más férfiak is a világon, ismerkedj.
2015. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!