Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A szakításon gondolkozok. Azokban a pillanatokban, mikor együtt vagyunk, akkor jól érzem magam vele, csak ő és én. Viszont mikor távol vagyunk egymástól, akkor meg olyan kókadt kedvem van, nem tudom eldönteni, hogy mit is akarok. (nem azért van kókadt kedvem, mert nem vagyunk együtt)


Kavarognak bennem a gondolatok. A sok emlék, az együtt töltött idő. Arra gondolni, hogy szegénykém mennyire letörne, sírna, ha elmondanám neki már csak azt is, hogy gondolkodjunk el a jövőnket illetően. Ez engem is nagyon szomorúvá tesz, már-már megkönnyezek csak a gondolaton is.


A világ talán legkedvesebb és megértőbb nője. Törődik velem, ápol, ha kell. Soha nem találnék még egy ilyen lányt, mint amilyen ő. De akkor miért vágyódom annyira az újra, és érzem úgy, hogy ellaposodott ez a kapcsolat?!


2015. okt. 24. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
tipikus férfi attitűd, nincs semmi szégyellni valód... és ez nem gond! csak a társadalmi balbalba próbálja ezt belekódolni az emberekre amikor ez ösztönös...szakíts vele és hajts mások után, vagy jobb hazugságban élni?
2015. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Társadalmi blablabla, hogy az ember nem akar fájdalmat okozni annak, akivel évekig jól érezte magát, kedves és megértő volt vele... Jószagú rezeda!


Kérdező, képzeld el magad ebben a kapcsolatban 1, 5 és 10 múlva! Ha több a negatív, mint a pozitív, akkor nem érdemes sokat hezitálni.

Egy idézet egy másik fórumról:

"Az emberek egy kapcsolattól általában kétféle, elég nehezen összeegyeztethető dolgot várnának, harmonikus együttlétet-együttműködést, és az ezzel járó biztonságérzetet, és a szenvedélyt, vágyat.

Szerintem minden ember vágyik erre is, arra is, de alapvetően egyfelé optimalizál, vagy a szenvedélyre az életében, vagy a harmóniára-biztonságra, a másik oldallal meg megalkuszik(és ez a megalkuvás, a hiány többségben szétcseszi a azt az oldalt is, ami jól működik). De mindenki billen valamerre. Ha valaki a szenvedélyre optimalizál, sosem fogja megérteni azt, akinek a kapcsolat egyéb elemei elég fontosak ahhoz, hogy megalkudjon, üljön az érzelmileg langyosban érte. Aki a biztonságra optimalizál, annak meg olyan bizarr, hogy valaki képes felrúgni mindent, hogy legyen megint pár év szenvedély az életében."

2015. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Realizáld a helyzetet amikor kétes érzelmeket érzel.

Ha találsz indokot miközben tudatos éned tudja mennyire jó hát kinevetlek. :DD

Ne gondolkozz szakításon, ha visszaolvasod kérdésed te is bugyutaságnak fogod tartani.

Újra vágyódni és jelenlegi helyzetben tökéletes harmoniát érezni, 2 külön dolog. Teljesen elférnek egymás mellett.

Tudatosan kell e érzés fölé kerülni amikor nincs folyamatos pozitív hatás tőle.

2015. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gond ott is van, hogy bőségzavarban szenvedek. Van egy lány, akinél még a mostani barátnőm előtt próbálkoztam, de nem jött össze a dolog, mert kapcsolatban volt. (amiről én nem tudtam). Azóta már nincs kapcsolatban, és ő kezd felém kezdeményezni. Ezért is lehet, hogy el langyosult a helyzetünk. Viszont ez nem szép dolog, ha csak úgy elhagynám, mert jött egy másik, egy "jobb". De ezt nem mondhatom el neki.
2015. okt. 24. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
pont ezen van a hangsúly ha jobb akkor jobb és a jobbal kell lenni... elromlik a porszívód... kinyúzod belőle az utolsó szuszt is, vagy ha van lehetőséged veszel újat? na látod
2015. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Maradsz a hazugságban és bántod tovább akár évekig? vaagy belekezdesz az újjal aki a te esetedben jobb és boldogok lesztek előre láthatóan! Kedves veled így ne bántsd meg szakíts vele, mond azt, hogy ez neked nem megy.

Én ezért nem keresek párt magamnak a legjobb akiért a szívem ég nem lehet az enyém mást meg nem hülyítek feleslegesen mert azzal csak magamat és őt bántom

2015. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!