Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el vagyok keseredve, nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Fèlek, hogy a párom csak nyugtatásból mondja hogy tetszem neki.

Soha nem voltam vèkony betegsègre nem fogom de a genetika biztos, hogy közre játszik.

Három ève vagyunk együtt kèt hónapja szültem.

95kg-am kezdtem a terhessèget ès 115kg-al fejeztem be. A táplálkozásra tudatosan figyeltem mègis ez lett a vège.

Most szoptatás alatt is egeszsègesen ètkezem de mègsem fogyok csak hízok.

Elèg sok mindent nem tudok enni mert a baba pocakfájása látja kárát.

A hasam borzasztóan csíkos lett, undorodom magamtól.

A párom mègis azt mondja, hogy tetszem neki ès ne idegeskedjek majd ha a baba nem szopizik együtt elmegyünk edzeni stb stb. Nagyon kedves, odafigyel rám ugyanúgy mint eddig. A szexuális èletünk is rendben van.

Èn mègis az vagyok, mitèvő legyek?

Szoptatás alatt diètázni nem lehet. Hagyjam abba a szoptatást? Vagy hihetek a páromnak ès majd a szoptatás befejeztèvel kezdjek neki?


Kèrem aki csak megszólni akar az ne kommenteljen, segítsègre van szüksègem.



2015. júl. 2. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha szerető és jó férjed van- márpedig nekem ennyiből úgy tűnik, akkor nincs miért aggódnod. Biztos látja, hogy te tényleg igyekszel, de ez nem mindenkinek megy olyan könnyen. Szerintem ne aggódj, örülj neki, hogy ilyen férfi van veled és támogat. Egyelőre örüljetek a babának, neki adjatok meg mindent és ha utána lesz lehetőség, tényleg járj el keményen edzeni (persze ne rögtön fuss, mert ekkora súlynál szétmennek az ízületeid), diétázz szigorúan. Nekem is sajnos mindkét szülőm hízékony, én is kövér vagyok, de odafigyeléssel nem létezik, hogy ne tudnál fogyni, ha nem hormonproblémád van. Kitartás kérdése és nem szabad rögtön várni az eredményt.

Ha meg a férjeddel a szex is megvan, nincs miért aggódnod :) Inkább örülj a családodnak.

2015. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha nem tetszenél neki, akkor nem lenne veled

Ne légy hülye

2015. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, ezekből a jelekből az jön le, hogy semmi baj sincs a férjeddel és tényleg úgy gondolja, ahogy mondja. Sok nő ok nélkül is felteszi ezt a kérdést, hogy vajon tényleg tetszem-e neki stb.,ilyenkor valójában saját magának nem tetszik, esetleg mert önértékelési gondjai vannak, vagy csak szedett magára és ez zavarja, ilyenkor úgy gondolja, hogy ha ő így érzi biztos a másik is. Először is, a baba a legfontosabb, neki legyen jó, és ha emiatt pár hónapig, egy évig vagy kettőig több leszel húsz kilóval az sem baj, ha a férjed így is szeret és boldogok vagytok. Hallottam már olyat valakitől, hogy egy terhes nőnek se szabad a terhesség idejére 4 kilónál többet felszednie, ez szerintem egy hatalmas hülyeség, meg, ha egyik másik celeb, szülés után két nappal már ugyanolyan formában van, mint előtte, ez mindenkinek elérhető, vagy követendő. Nem kell minden médiahülyeségnek bedőlni. Arról nem beszélve, hogy egy 16-20 éves fittmániás tinicsajnak, meg egy mondjuk idősebb családos frissgyermekes anyának másak az igényei, értékrendje, fontossági sorrendje. Félreértés ne essék, nem a fittséggel, jó kinézettel és ilyenekkel van bajom, csak amikor terjed a hülyeség "egészség" "kinézet az első" címszavak alatt.

Ha most nem is később megfelelő táplálkozással, mozgással újra le tudsz adni a felesleges kilókból, ha nem egyik napról a másikra, akkor hosszabb idő alatt. A lényeg, hogy akármennyi vagy az egészség fontosabb, mint a kilók meg a grammok számolgatása, és az, hogy boldogok legyetek együtt.

2015. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csillagok szerint a férjed közösülhetett egy báránnyal, d elehet, hogy pont nem.
2015. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, most kicsit megnyugodtam.


#4 nem èrtem a válaszod.

2015. júl. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!