Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Küzdjek érte vagy felejstem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy felejstem el?

Figyelt kérdés

5 hónapig voltunk együtt barátnőmmel. 3 hete elkezdtem féltékenykedni rá sajnos, csak féltem, hogy elveszítem, eme időszakban élni sem volt kedvem, sajnos ez meg is látszott rajtam. Utánna kezdett el tudatosan taszítani magától. Keveset beszéltünk, nem mert szemembe nézni, nem lehetett megcsókolni és nem volt aktus sem. Most hétvégén pedig azzal adta ki az utam (függesztette fel a kapcsolatunkat), hogy jellembeli különbségek vannak köztünk, nincs jövőképünk, már nem úgy szeret, mint régen és nem voltunk boldogak, pedig én kértem, hogy hadd küzdjek meg érte. Tudni kell rólam, hogy elég önbizalomhiányos és kicsit zárkózott vagyok, nehezen nyitok az új dolgok íránt. Ő pedig mindenkivel kedves és közvetlen . Elég romantikus lélek vagyok :/. Én mindent megtettem érte, megadtam neki amit lehetett, kitártam neki a szívem, teljesen megnyíltam neki , ő volt az első nagy szerelmem. Most elég rossz passzban vagyok, és nem tudom mit csináljak, mert még mindig szeretem őt. Barátaim azt tanácsolták, hogy felejstem el, keressek mást, mert én sokkal jobbat érdemlek nála. Továbbá mondták, hogy ha igazán szeretett volna akkor velem marad. Ha tovább küzdenék érte az szánalmas lenne, mert őt már nem érdeklem. Azt is hangsúlyozták, hogy nem az én hibám volt. Ja és mikor kimondta, hogy legyen vége megkönnyebbültem.

Elkezdtem futni, ezeni, tanulni és letettem a cigit, sokkal jobbnak érzem magam, mint előtte.

Lehet, hogy túl sokat törődtem vele és keveset magammal?

Küzdjek érte vagy engedjem el?



2015. okt. 27. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Felesleges küzdened, a nők nagyon gyorsan és könnyen tudnak váltani, ilyenkor pedig semmi nem hatja már meg őket.
2015. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van. A nők szenvedélyes entitások - amíg szeretnek addig így meg úgy meg bármit, aztán fél perc alatt átfordul a kerék és utána meg aztán tök mindegy és a kínhalálod végignéznék ásítozva. Kivéve ha te vagy a hunyó valamiben akkor ők maguk vezetnék a kivégzést.
2015. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt barátnőd szerint "jellembeli különbségek vannak köztünk, nincs jövőképünk, már nem úgy szeret, mint régen és nem voltunk boldogak". Felesleges küzdeni, ő már döntött.


5 hónap után még bőven szerelmesnek kellene lenni ideális esetben mindkettőtöknek. Ez már nincs meg. Ha kapnál is esélyt tőle, ideig-óráig még talán együtt lennétek, de ez a lány nem akar tőled semmit. Nézd a jó oldalát, legalább hamar kiderült, nem húzta el ezt az egészet, mint a rétestésztát, így esélyt adott magának is, meg neked is, hogy mindketten hozzátok illő párt találjatok.

2015. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Már nem szeret, szóval ha megszakadsz sem fogsz elérni semmit. Ne alázkodj meg, mert semmi sem fogja meghatni a lányt, lépj tovább emelt fővel.
2015. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne küzdj érte. Teljesen... nem tűnik normálisnak.
2015. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!