Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek még érte? Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek még érte? Van értelme?

Figyelt kérdés

Szakított velem, én 1 napon keresztül futottam utána, hívtam, írtam neki, nem hagytam békén. Következő nap már átgondoltam hogy minek is futok utána, így már nem kerestem.

Ezután, hogy látta, hogy megszűnt iránta az érdeklődésem, ő kezdett el keresni engem. Mondta hogy hiányzom, szeret, és hogy nem biztos benne hogy szakítani akar. Felhívott magához egy találkozásra, mert látni akart. Zokogva borult rám, hogy nélkülem nem ér semmit az élete, és még 50 ehhez hasonló dolgot elmondott sírva..

Megvígasztaltam, és megbeszéltük hogy megpróbáljuk folytatni. Miután hazaértem írta, hogy sajnálom, találkoztam XY-nal(új fiú) és hozzátette hogy szeret engem, de mégse folytassuk. Nem értem miért akart engem visszaszerezni zokogva, ha más kell neki Teljesen összezavarodtam, mit tegyek? Annyira szeretem..


2015. aug. 10. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ekkora köpönyegforgató idiótát még nem láttam.

Próbáld meg elfelejteni, sajnálom.

2015. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a nő egy gondolatot nem ér, nemhogy azt, hogy megküzdj érte.
2015. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szemétre vele.


"hogy látta, hogy megszűnt iránta az érdeklődésem, ő kezdett el keresni engem."


ez annyira tipikus, mikor észre veszi hogy nem csak ő van a világon a másik szemében, hirtelen elkezd teperni.

aztán mikor elérte a célját, jelen esetben újra felkeltette a figyelmedet irányába, onnantól a kis lelke ismét megnyugszik, és bizonyítást nyert saját magának, hogy van olyan jó nő akiért téged bármikor elő vehet.

ennyi.

ez szimpla önigazolás, és egoizmus növelés.

az ilyen emberektől jobb távol maradni, mert a szar kavargatásnak igen csak míves mesterei.

2015. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába, lapozz egyet, nem érdemes rá vesztegetni az időd, energiád. Találkozott XY-al, aztán ha mégse ő az álompasi, akkor elővesz téged a polcról, aztán megint jön egy Jóska Pista, akkor majd meghint szakít veled. Magadat kíméled meg, ha nem is foglalkozol vele.
2015. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!