Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám ezt elfogadtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt elfogadtatni magammal?

Figyelt kérdés

Szakítottam a pasival, mert csak időhúzásnak éreztem az egészet. Megmondtam neki, hogy többet érzek iránta (Ő is, tán)... de 1év után meguntam (olykor a hozzámállása is olyan volt, nem éreztem hogy annyira akarna), vagy kezdjünk egymással vmit, vagy hagyjuk rá. Hátrált.

Sértettnek éreztem magam, de legalább tisztán látok!

Azóta minden nap bejön a melóhelyemre, beszélget velem, mintha mi sem történt volna. De kettőnkről semmi! Van hogy felhív, vártam hogy hátha mond vmit, de semmi.

Ennek már 3 hete. Nem akar Ő már semmit, ezzel tisztában vagyok, de mért keres, és mért jön?

Jó persze, normálisan elbeszélgetünk, ... az időjárásról :) .. de ezt is minek?

Nem haragszok rá, ... ha nem, nem, de akkor hagyjon békén, mert nekem ez így rossz, ... akár hányszor meglátom, felkavar. :/

Nos, hogy fogadjam el, hogy effektíve nem kellettem ennek a pasinak? Akkor mi volt ez az 1 év??

32/n


2015. nov. 2. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...

ő még biztos vár valamit tőled.

Elsőre talán ezt tisztázd vele.

Utána döntsd el, hogy te még akarsz-e valamit kezdeni vele.

Végül ezt áruld el neki.

2015. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb mondd el ezt így neki is. Nem akar teljesen leválni rólad, de ez így neked nem jó. Közöld ezt vele.
2015. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus :-P a folyamatos jelenléttel próbálja a kontaktust felszínen tartani, aztán amikor lecsörög a szakítás utáni zűrös időszak és mindenki megnyugszik, akkor szép lassan kezdődik az újbóli udvarlás, meghódítás, randira hívás.
2015. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Mi miatt volt unalmas?

Ez a pasi visszahúzódó vagy zárkózott vagy mimóza? Tud beszélni az érzéseiről?

2015. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először elmondanék egy példát, nem tudom mennyire hasznos.

Az egyik legjobb barátnőm is közel 1 évig volt együtt egy okos, intelligens, helyes pasival. A pasi közel nem vette olyan komolyan a kapcsolatot mint a barátnőm, ezt látva logikus döntés volt a barátnőm részéről a szakítás hiába fájt neki szerintem még jobban mint a párjának. Szakítás után barátok maradtak. A pasi rengetegszer kereste felhívta, mivel senki másnak nem nagyon tudott megnyílni elmesélte neki lelki bánatait, és volt pofája rendszeresen megosztani vele új hódításait is. Azzal nem törődve hogy a másik mit érezhet. A barátnőm egy idő után már annyira megszenvedte ezt a "barátságot" hogy végleg megszakította vele a kapcsolatot, de nagyon nehezen ment neki...


Ha úgy érzed hogy nem akar semmit, a hosszú távú terveitek nem egyeznek stb. akkor tedd őt oda ahova való, a múltadba. Ha folyton bele szól a jelenedbe hogy tudsz koncentrálni az igazi szerelemre aki téged vár és majd szeretni és akarni fog?

2015. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!