Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel töltitek a szabadidőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltitek a szabadidőtöket? Kikkel jártok el és hova?

Figyelt kérdés
Szakítás után ugye elvesztitek azt, akivel az időtök nagy részét töltöttétek. Persze biztos elmegy az ember a barátaival találkozni, de olyan is biztos előfordul, hogy senki nem ér rá. Ilyenkor mi következik? Nekem például ma lenne kedvem valamihez, de nem ér rá senki, szóval azt guglizom, hogy milyen egyszemélyes programok vannak. Ha nem találok semmi érdekeset, akkor elmegyek moziba. (Kieg. kérdés, milyen egyszemélyes programot tudtok?)
2015. nov. 10. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő! Mihez lenne kedved? Nagyon sok minden szóba jöhet! :D
2015. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenre nyitott vagyok (már a program szempontjából), nem hátrány, ha még ma eltudnék menni :)
2015. nov. 10. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Hétköznap este nem olyan egyszerű a dolog. Én rendelnék egy pizzát, egy rekesz sört, és elővennék egy bad company 2 t. De mi az, hogy senki nem ér rá, hát milyen barátok ezek?!
2015. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenki elfoglalt és őszintén szólva nincs annyi barátom, hogy mindig legyen valaki aki ráér :)
2015. nov. 10. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Baráti programokon kívül nálam a hobbim és az olvasás volt ilyenkor, valamint filmek, sorozatokat néztem. Soha nem mennék (mentem) moziba egyedül.
2015. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:

Én vásárolgattam.

Ennek eredményeképpen leszakadt a polcom...meg még kettő...úgyhogy nem a legjobb :D

2015. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hmmm... hát nem tudom, milyen nemű vagy, de én a következuőket szoktam csinálni:

- lemegyek a terembe gyúrni

- kimegyek a szigetre futni

- elmegyek a haverokkal focizni

- beülök a kocsmába sörözni

- letöltök egy filmet, és megnézem

- fifázok :D

- a fentiek tetszőleges kombinációja


Moziműsor: port.hu

2015. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van amikor elmegyek úszni

Van amikor ha ráérnek a barátok akkor elmegy beülünk valahová de ez sem túl sűrűn mert a java már házas és gyerekük van

Van, hogy filmet sorozatokat nézek

Van h kertészkedek

Vagy most néha játszok az új dutyival

De előfordul h rendelek egy luxusk**úrvát aki házhoz jön, nem olcsó de néha megéri

2015. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!