Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat csináltok együtt? Mivel töltitek el a szabadidőtöket?

Figyelt kérdés
Itt a jó idő,és szeretnénk hasznosan eltölteni...2,5 éve vagyunk együtt,és jól jönne,ha tudnátok adni új ötleteket...Ti hogyan töltitek el együtt a szabadidőtöket? 23 évesek vagyunk...
2009. máj. 27. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

közös sport

kirándulások

fesztiválok

nyaralás

más (akár külföldi) városok látogatása

vizipipa a szabadban

grillezés, bográcsolás

lovaglás

2009. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Piknik, bowling, biliárd, mozi, bobozás (visegrád vagy sopron), esti séta, állatkert, vidámpark (ez egy kicsit drága), strand.
2009. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy szép, romantikus, szexszel teli hétvége egy kinti medencés szállodában. kicsit drága, de megéri :)
2009. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

séta, állatkert, közös film és anime-nézés, esetleg valami netes játék (pl kövezzetek meg: World of Warcraft) egymás mellett, ő nagygépről én laptopról XD

teaház, Margitsziget, néha strand


Barátokkal együtt: RPG (szerepjáték - nem a felöltözünk nővérkének meg rendőrnőnek típusú, ha valaki nem ismeri, hanem dark-fantasy, sci-fi vagy fantasy társasjáték)

2009. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1.séta

2.egy kellemes teázó-kávézó meglátogatása

3.filmnézés

4.hétvége kis ivás, nagy szex.:)

5.nyáron tópart+fürdés:)

6.És néha, bár emiatt itt mindenki le fog pontozni:), de egy füves cigit elszívunk ketten, nem a betépésig, hanem a jóleső bizsergésig (szigorúan kint a természetben), és ott aztán van minden:)

-ReapeR-23/F

2009. máj. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:)én nem pontozlak le...mikor suliba jártam néha néha elszívtam a bnőmmel egyet...az én barátom is mikor suliba járt ugyan így...de 4 év alatt nem tudtam rá venni hogy kettesben probáljuk ki..:)
2009. máj. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!