Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Váratlanul elhagyott, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlanul elhagyott, nem is köszön, ez annyira fáj, miért ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

3 szép hónapot töltöttünk együtt,Ő volt életem szerelme,ezt biztosan állíthatom,mert soha senki iránt még hasonlót sem éreztem,pedig már van mögöttem 2 komoly élettársi kapcsolat is (3 év,4 év).

Szóval már 2,5 hónapja,hogy egyetlen szó nélkül elhagyott,és azóta sem hajlandó beszélni velem,én pedig ebbe bele vagyok betegedve,már 20 kg-ot lefogytam.

Fogalmam sincs,hogy mi lehetett a baj,de nem telepedtem rá,meg nem nyaggattam sosem,na meg nem mondtam neki 10 percenként,hogy szeretlek,szóval én úgy érzem,hogy normálisan viselkedtem vele.

50 km volt közöttünk a távolság,és mindig ő jött hozzám,nem akarta,hogy én utazzak.

Én még mai napig szeretem,hiányzik,és mivel egy munkahelyen vagyunk,mindig látom,és ő meg csak egyszerűen átnéz rajtam,ami annyira fáj,hogy leírhatatlan... :(

Hogy tud valaki ilyen kegyetlen,kíméletlen lenni,aki elmondása szerint szeretett?

Miért csinálja ezt egy férfi?

Annyi közös tervünk volt,és semmi nem valósult meg...köztük az idei karácsony is,hogy majd együtt... :(

Mit tehetnék,hogy jobb legyen nekem?

Mert már 2,5 hónapja vége,és még mindig tudok miatta sírni,fáj.

27/N



2015. nov. 20. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni, hogy egyszerűen csak így döntött, hogy egyik napról a másikra nem köszön. Vagy mondtál neki valamit, vagy megtudott rólad valamit, vagy csak valamelyik "jóakaród" elhitetett vele valamit, amitől ő kiábrándult belőled.

A legjobb az lenne, ha ezt meg tudnátok beszélni, hátha kiderülne, hogy csak valami félreértés volt, de így, hogy átnéz rajtad, és a köszönésedet sem fogadja, nehéz lesz. Esetleg egy megbízható közvetítő?

2015. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ilyen nincs.. tuti hogy valami történt, lehet, hogy tőled és a kapcsolatotoktól teljesen független
2015. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha csak nem egy elmebeteg szocipata, akkor itt kell lenni a háttérben még valaminek ... Te nem tettél valamit? Nem derülhetett ki a múltadból valami, ami gázos? Mindig lenyelted neki?
2015. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Èn is nehezen tudom elképzelni, hogy veled tervezett és szeretett, aztàn egyik pillanatròl a màsikra minden szò nélkül elhagy. Valaminek történnie kellett, mi nem tudjuk,mi volt. De az is nonszensz,hogy 2,5 hònapja vége, és egy szòval meg nem kérdezted,mi az oka...
2015. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
gondolom a kérdező próbált vele kapcsolatba lépni.. nem?? pl üzenet, ilyesmi
2015. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze,próbáltam vele kapcsolatba lépni,megkérdezni,mi az oka,aztán amikor írta,hogy ennyi,vége,akkor elkezdtem neki könyörögni.

Utólag belátom,ezt már nem kellett volna.

Indokot nem mondott,csak annyit,hogy maga sem tudja mit akar,meg hagyjam békén.

Rólam nem igazán tudhatott meg semmit,mert átlagos nő vagyok,átlagos élettel,sosem voltam zűrös párkapcsolati téren,tehát nincsenek titkaim.

Családom sincs,egyedül vagyok a nagyvilágban.

Szóval én is ilyen értetlenül állok a dolgok előtt,mint ti,csak annyi külömbséggel,hogy én szeretem Őt.

Le vagyok tiltva Facebook,és Viberen is,nem értem Őt... :(

2015. nov. 20. 12:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudni. bár tényleg elég furcsa. lehet volt már neki a kapcsolatotok végén valaki, és így ,,gerincesen" elküldött. 27/f
2015. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom a helyzetet, amibe keveredtél. Szerintem ez az egyik legrosszabb dolog szerelmi téren, amikor indok nélkül otthagynak, és még bunkón is, nem tisztelve a másikat.

Viszont, és ez nagyon fontos, ez csakis őt minősíti. Írtad, hogy nagy volt a szerelem, hát igen, ez volt a probléma, hogy a fejedben idealizáltad a pasit. Pedig ez is az igazi énjéhez tartozik, amit most megláttál benne: tisztességtelen, felelősségkerülő. Lehet, hogy még hazug is, hiszen ki tudja, lehet, hogy tényleg van neki más nő.

És a lényeg: felejtsd el, ez a pasi nem érdemel szeretetet tőled. Magadat égetnéd meg vele, ha esetleg úgy adódna, hogy újból összejönnél vele. Kutyából nem lesz szalonna.

Tudom, hogy nehéz, de örülj neki, hogy 3 hónap után hagyott el egyetlen szó nélkül, és nem 3 év után. Hozd rendbe az egészséged, és próbálj meg nyitott szemmel járni, elterelni a gondolataidat. Flörtölj más pasikkal. Ha van lehetőséged, a munkahelyváltáson is elgondolkodhatsz, mert így még nehezebb.

2015. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, ahogy a 8-as.

Közös ismerősök segítségével nem tudsz utánakérdeztetni?

2015. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerintem az is elképzelhető, hogy te voltál a harmadik egy másik kapcsolatnak, amiről elfelejtett szólni... Bárhogy is, ez a nagy szerelem csak részedről teljesült, felőle nem. Ez egyértelmű.


Nagyon sajnálom, mert szörnyű lehet, de inkább lépj tovább. Tegyél bármit, ami segíthet, ezt leginkább te érzed. Tudom, hogy hiába mondunk bármit, attól úgysem érzed jobban magad... Leginkább az idő az egyetlen dolog, ami használ. Bármilyen klisés is...

2015. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!