Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egy pasi, akivel egy hónapja még teljesen jóban voltunk, egyszercsak már nem is köszön?

Figyelt kérdés

Egy évig bombázott a leveleivel, többször leültünk egymással beszélgetni meg segítettünk egymásnak egyetemi dolgokban, de kb pár hete azt vettem észre, h kerül és még csak nem is köszön...de nem úgy, h nem vett észre, hanem rendesen szembenéztünk egymással és így se. Én ezt elég bunkóságnak tartom, én nem bántottam meg semmivel.

Miért csinálja ezt? Én nem vagyok hozzászokva ehhez, tekintve hogy elég rangos egyetemre is járunk, sok embert ismerek és sztem ez a viselkedés nagyon primitív konfliktuskezelésre vall.

Sztetek szóvá tegyem ezt neki vagy csak hagyjam a fenébe és építsem le?



2015. okt. 14. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Lehet megtudott rólad valamit ami nem tetszik neked? Pl. hogy valakivel volt valami szexuális együttléted az egyetemről.
2015. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Jaja ^ neha eleg lelombozo tud lenni
2015. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Szóval az egyetemen egy bunkó pasi/csaj sincs? Ugyan...


Bombázott a leveleivel, tehát többet akart tőled, mint szimpla barátság. Pedálozott, téged nem érdekelt, és valószínűleg megunta, hogy utánad tekerjen.

Nem áradoztál neki esetleg más pasikról? Mert ha igen, akkor még érthetőbb lenne.


29F

2015. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

jaja 1-nek lehet igaza van....

vagy többet akar de látja rajtad h te viszont lóf**aszt sem.

2015. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Miért foglalkozna veled, ha téged nem érdekel(t)?
2015. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudhatott meg semmit, mivel még szűz is vagyok egyrészt, másrészt az meg normális, hogy beszélek más pasikkal is és normális életet élek, nem hiszem, h pont én lennék az egyetemi pletykák céltáblája. Én is válaszoltam a leveleire, szóval nem csak ő írt, de én azt hittem simán barátok vagyunk, egy hónapja még tök jóban voltunk... szóval én ezt nagy bunkóságnak tartom.
2015. okt. 14. 19:26
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Hat akkor nem tudom. Szard le te is
2015. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig az lesz, amit a 3-as írt. Ő többet szeretett volna, te nem vetted észre, beleunt és kész.
2015. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki.

Azért beszélt és foglalkozott veled.

Aztán ráeszmélt,hogy te nem viszonzod az érzéseket,és ezért koccolt.

Fáj neki,hogy te nem érzel úgy iránta,ahogyan ő.

Érdemes ezt vele megbeszélned.

2015. okt. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Soha egy szóval sem tett ilyesmire semmilyen utalást (a leveleimben sem), azt meg ne várja, hogy majd én rohangálok utána és kitalálom a gondolatait. Ki nem állhatom a nem egyenes embereket. Ha akar vmit, mondja el, ha baja van akkor azt, ne kis ovis módjára ne köszönjön meg morogjon. Köszi a válaszokat!
2015. okt. 15. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!