Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már rá példa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa?

Figyelt kérdés
Szakítottunk. Telik-múlik az idő, változik/változott mindkét fél. egyszer újra találkozhatnak. összejöhetnek még, vagy már reménytelen a dolog? A férfi nagyon szenved a magánytól, folyton előtörnek az emlékek, soha egy nővel sem érezte ilyen jól magát.
2015. nov. 26. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Régen voltak problémák személyiségből származó doglokból.

Pl.: kommunikáció hiány.

Lehet már nem lennének megoldhatatlan problémák amik szakításhoz vezettek.

Sok sikert.

2015. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! á, nem, kommunikáció az nagyon jó volt. a hölgy súlyfelesleggel küzdött. az orvos is mondta h fogyjon, mert nem lesz jó vége. én segíteni szerettem volna neki, ő ezt támadásnak vélte, meg h nem fogadom el őt, ahogy van. tény, hogy egy kicsit zavart, de el tudtam volna fogadni. csak sokszor mondtam neki én is, de nem szemrehányásként. ő ezt bántásnak tudta be, pedig eszem ágába sem volt bántani. borzalmasan szeretem még mindig, így visszagondolva. Már nem szerelmes, csak barátként tekint rám, ezzel búcsúztunk el. nem volt semmi harag, szépen váltunk el, meg bármikor számíthatunk egymásra. A napokba is arra a megállításra jutottam, hogy nem bánom mennyi plusz van rajta, csak lennék már boldog. rengeteget nevettünk, jó volt a kapcsolatunk. bárhova megyek, mindig ő jár a fejembe, törnek elő az emlékek. gyötrődöm. szerintem hosszabb időbe telne, de meg tudnám újra hódítani. csak kérdés h ő engedné -e... 27/f
2015. nov. 26. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Majdnem 4 éves kapcsolatnak szakítás lett a vége. Csúnya szakítás, 2 évig nem is beszéltünk. Majd megtört a jég, 3 éve. Fél éve a férjem.

Újra lehet kezdeni, de ahhoz kell, hogy mindkét fél akarja. És a legfontosabb, hogy a régi gondokat nem szőnyeg alá kell seperni, mintha nem lettek volna, hanem nyíltan és egyenesen megbeszélni, hogy mi miért történt. A múltat elengedni csak így lehet.

2015. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!